Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Sól w oku

Zarejestrowani
 • Zawartość

  2697
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  2

Sól w oku wygrał w ostatnim dniu 5 Maj

Sól w oku ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

406 Excellent

1 obserwujący

Ostatnio na profilu byli

2503 wyświetleń profilu
 1. Rozwój dziecka w tym wieku jest tak intensywny, że każdy miesiąc robi różnicę. Co innego pomyślę o 13-miesięcznym, a co innego o 19-msc.
 2. Czy na ten temat jest jakaś blokada nałożona? Co chce wpisać to wywala bad gatewaya a potem cenzura! Jeśli będzie ten sam wpis kilka razy to sorry ale nie moja wina.
 3. To jest spamerka z którymś już kontem do reklamowania.
 4. Sól w oku

  Będę konsekwentnie głosować na PIS

  Marszałek Sejmu jest pierwszy w kolejności!
 5. Sól w oku

  Czy to był powód aby się obrazić?

  Właśnie pokazałaś, że masz w du ją i jej dziecko. Nie podając adresu pokazałaś, że rezygnujesz z roli matki chrzestnej.
 6. Weź przestań kto by się przejmował moim gadaniem? Jeśli któraś traciła dziewictwo, to cała szkoła o tym wiedziała, bo chłopacy niestety lubią się chwalić. Wiedziała też cała szkoła kto ze sobą zerwał, bo facet naciskał na seks. Mój rocznik miał wsparcie nauczycieli WDŻR w tym żeby umieć odmawiać. Nieliczne decydowały się na seks, był też przypadek ciąży. Seks tabu dla mnie nie jest i go nie demonizuje. Wołam o zdrowy rozsądek. Dzieci to dzieci nawet jeśli wyglądają i mają potrzeby jak dorośli. Nigdy nie zniżę się do tego by dzieciom załatwiać antykoncepcję. Do ginekologa możemy iść sprawdzić czy z anatomią wszystko w porządku i uczyć profilaktyki.
 7. Miłość nie jest obrzydliwa. Ale takie miłości młodym mogą się przydarzać co miesiąc. Co miesiąc z innym to już będzie puszczalstwo. Stare porzekadło mówi- jak kocha, to poczeka. Kibicuje tym, którzy biorą ślub w młodym wieku zamiast żyć w niekończącym się narzeczeństwie.
 8. Ja nie pamiętam żeby moje koleżanki traciły dziewictwo przed 18. Pewnie z połowa na studiach była nadal dziewicami. Minimum to te 18 lat gdy samemu odpowiada się za swoje decyzje. A najlepiej czekać do ślubu. Czy to będzie w wieku 15 czy 30 lat. To obrzydliwe jak wmawia się dzieciakom, że seks w wieku nastu lat jest ok. Potem myślą doopą zamiast głową. Puszczalstwo, aborcje, rozwody.
 9. Ale rozwinięte ciało nie jest wystarczającym powodem/usprawiedliwieniem dla wczesnej inicjacji seksualnej.
 10. Są zdolne do współżycia i urodzenia dziecka.
 11. Szczególnie przeraża mnie namawianie córek na antykoncepcję hormonalną. Bez liczenia się z możliwością negatywnego wpływu na układ hormonalny i skutki uboczne takie jak zakrzepica.
 12. Za jakiś czas nie będzie już takich dużych wycieków ale jeszcze mogą się zdarzyć przy intensywnym ssaniu. Ja po kilku miesiącach spania w staniku z wkładką wreszcie się od niego uwolniłam. Ale podczas nocnego karmienia przykładam pieluszkę tetrową na drugą pierś.
 13. Dziewczynki są już dojrzałe w wieku 12 lat. Ale to nie znaczy, że mogą zacząć współżycie. Obecna wszechobecna promocja rozwiązłości zagłusza zdrowy rozsądek, który mówi, że seks jest dla dorosłych. Każdy jakoś musi panować nad popędami. Od tego jest rozum. Nie musimy kopulować jak zwierzątka.
 14. Jakie mamy nowoczesne społeczeństwo. Niech się młodzież puka pod dachem rodziców. Poważna rozmowa z synem o konsekwencjach seksu, również o tym że nie ma 100% skutecznej antykoncepcji. Masz prawo postawić granice dopóki jest na twoim utrzymaniu. Kup mu jakąś książkę Półtawskiej, niech poczyta o motywacjach chłopców i dziewcząt przy szukaniu bliskości.
 15. Sól w oku

  Będę konsekwentnie głosować na PIS

  A co myślicie o Wydarzeniach na Polsacie?
×