Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość olaaaa1

zostawił mnie chłopak :(

Polecane posty

Gość olaaaa1

Cześć postanowiłam napisać o moich problemach bo nie mam z kim porozmawiać i poradzić sobie z problemami. Mam na imię OLA i rok czasu byłam z chłopakiem.. jest to moja pierwsza prawdziwa miłość w co nigdy przedtem nie wierzyłam .. Wszystko zaczęło się na imprezie tam się poznaliśmy wymieniliśmy się numerami i następnego dnia już się umówiliśmy na randkę :) mieszkamy od siebie 10 km nie jest to dużo i dlatego widywaliśmy się codziennie albo ja jeździłam do niego na noc albo on do mnie i było nam dobrze zawsze powtarzał ze to ja jestem ta jedyna kobieta jego życia myślałam, że naprawdę tak jest wróżyliśmy sobie wspólne życie .. Przez ten rok co byliśmy razem ON bardzo dużo we mnie zmienił, razem z nim zmieniło się cale moje życie o 180 stopni. Po paru miesiącach postanowiliśmy razem zamieszkać cieszyłam się marzyłam o takim życiu planowaliśmy dzieci bardzo chciałam żeby to własnie on został ojcem mojego dziecka on ze mną też chciał mieć dziec.. jak razem zamieszkaliśmy to zaczęliśmy się kłócić coraz częściej i jakieś 3 tygodnie temu spakował moje rzeczy i kazał mi w*********ć o mała głupią kłótnie zawaliło mi się całe życie... miałam nadzieję że może jeszcze do siebie wrócimy ale w tym czasie on zdążył już pojechać do swojej byłej dziewczyny i spędził u niej noc, niby mi przysięga że do niczego nie doszło ale nie wiem czy potrafię mu uwierzyć i zaufać :(:( od czasu kiedy ze sobą nie jesteśmy nie ma sensu moje życie :(:( cały czas leże i płacze moje życie nie ma sensu bez niego i nie wiem co mam robić :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przejmuj się, znajdziesz innego faceta, który pokocha Cię ;-) Ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaaaa1
może i znajdę, ale nie pokocham i pod każdym względem będę porównywała do niego :( mam 23 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes jeszcze bardzo mloda i znajdziesz jeszcze nie jednego i zakochasz sie jeszcze nie jeden raz :) wychodz do ludzi i przestan plakac ! zaden facet nie jest tego wart :( ani jednej lzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego uwiesilas sie na chłopaku ? Olej go :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaaaa1
nie potrafię przestać o nim myśleć . kocham go :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaaaa1
wracają wspomnienia i to boli cholernie to boli ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
olej go nie myśl o nim zwykły cham z niego skoro Cie tak potraktował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×