Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Klodi29

Wstyd przed chłopakiem

Polecane posty

Gość Klodi29

Witam Serdecznie. Mam taki problem, ponieważ jestem z chłopakiem od 3 lat. Początek naszego związku jeżeli chodzi o seks był po prostu fantastyczny..robiliśmy to po parę razy dziennie. Niestety z mojego powodu rozstaliśmy się, oboje poznaliśmy kogoś innego lecz po około miesiącu wróciliśmy do siebie. Po naszym powrocie przestało układać mu się finansowo, ponieważ zrezygnował z pewnych zarobków jako Inżynier na rzecz lepszych pieniędzy oraz ambicji w innej pracy, lecz niestety został bez niczego. Od naszego powrotu mamy ogromny problem z seksem trwa to już około 1.5 roku kochamy się co 1,5 miesiąca czasem rzadziej i to tak na szybkiego. Twierdzi że to wszystko przez problemy finansowe, od jakiegoś czasu ma swoją firmę i idzie raz lepiej raz gorzej. Jestem już zmęczona tymi tłumaczeniami. Chciałabym odbudować naszą czułość oraz spontaniczność, ale po tak długim braku spontanicznego seksu po prostu się go wstydzę, nie wyobrażam sobie wyjść w bieliźnie, zatańczyć albo udawać jakąś napaloną kotkę, boje się że zacznie się śmiać.. nie wiem czy po prostu przestałam go pociągać czy to naprawdę problemy finansowe. Proszę Was o pomoc, głównie o to jak przekona się do tego aby go podniecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak można siewstydzic chłopaka o ile na poważnie go traktujesz.Ja męża mam zawsze podczas każdego badania u ginekologa nawet na fotelu i był przy porodach.Jak można się wstydzic osoby bliskiej a obcego faceta ginekologa nie to zcofanie!!A mamy Prawo do obecnosci nawet w szpitalu podzcas badań i zabiegów ust 2008 r art 21 Prawo Pacjenta.Wstydzenie się bliskości osoby bliskiej to niedopojęcia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klodi29
Owszem jest to bardzo dziwne. Wstydzę się takich spraw intymnych pod względem których może mnie wyśmiać. Kapie się przy nim przebieram się taki spraw się nie wstydzę, chodzi tylko o to,że nie potrafię przebrać się w bieliznę i tańcować przed nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałem podobny problem ze swoją dziewczyną, też się wstydziła, zawsze to ja musiałem inicjować seks, bo ona nie miała odwagi... co prawda już w trakcie, było zupełnie inaczej, wiem że uwielbiała seks, ale z czasem ta inicjacja seksu zaczęła mnie nudzić, seks również, bo zawsze wyglądało to jakbym prosił się o seks, w końcu daliśmy sobie spokój ze związkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem Ci coś o wstydzie... Moja żona wstydzi się całe życie. Wstydzi się praktycznie wszystkiego ale znalazłem na to sposób. Tym sposobem jest rozwód. Wstydź się dalej tylko szczelnie zakrywaj się kołdrą żeby przypadkiem niczego dokładnie nie zobaczył. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klodi 26 Jak piszesz może Cię wyśmiać to znaczy że jest niedojzały psychicznie!!A co do ginekologa też wspieram żonkę przy każdym badaniu nawet gdy bada pochwę ginekolog.A przy porodzie jest mocz,kał,krew i co ma też Cię wyśmiewac co za Palant z chłopaka!!!Przy kochającym się małżeństwie badanie u ginekologa w obecności meża,poród nie powinien mieć wpływu na miłość i seks!!!!!!Wręcz łączy zwiazek takie przeżycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilly87
Heeeej! Skąd tyle depresji w Tobie dziewczyno?:) Spokojnie, łatwo możesz to odbudować. Po pierwsze, porozmawiaj z facetem, powiedz, że kręci Cie tak samo jak dawniej, że podnieca Cie jego zaradność, że jest dla CIebie męski i jesteś z niego dumna. Powiedz mu, że wracając do domu może być zrelaksowany, że zależy Ci na nim. Dołącz do tego od czasu do czasu może nie wygłupy z kotką, ale zaskocz go ( przetestowane kiedyś w moim związku w podobnej sytuacji ) m.in.: 1. www. afrodyzjaki24 .pl/aff/sklep/spanish-ld-dirty-dancing.php niesamowita sprawa gdy powiesz mu, że chcesz spróbować czegoś "głupiego", "jak się zachowamy?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilly872
2. Spróbuj lodzika z rana w dzień wolny, po 2 min pokaż mu to i użyj www.libido24.pl/aff/sklep/ice-lube . php Poza tym możesz użyć na swoją cipkę też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×