Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy to normalne??? grypa

Polecane posty

Gość gość

pare tyg sie zaziebilam, katar, troche kaszel, przeszlo, jednak kaszel powrocil i utrzymywal sie do momentu, gdy zachorowalam na grype. od tej pory czuje sie fatalnie (od piatku). jednego dnia bola mnie kosci, miesnie, drugiego nie, jednego dnia kaszel jest bardziej mokry, drugiego znow suchy i meczacy. Nie ogarniam juz. Bylam wczoraj u lekarza, dostalam leki na infekcje wirusowa ale jesli nie pomoze to mam isc do niej i da mi antybiotyk. Nie ogarniam, wczoraj juz mnie kosci nie bolaly, dzis mnie napierniczaja i glowa ez zaczyna I ten kaszel ciagle, dzis bardziej mokry, ale tez meczacy, co bedzie jutro> Goraczki zbytniej nie mam, jak juz to na wieczor. katar pomalu pomalu przechodzi ale pierwsze dni to tez byla masakra-jak mnie lapalo laskotanie w nosie i zaczynalam kichac to sie cala osmarkiwalam:/ mial ktos cos podobnego, kiedy to przejdzie? zazwyczaj mialam normalna grype, co mialo wymeczyc wymeczylo i przechodzilo, a nie powracalo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czonek jedz 3 razy dziennie po zambku tylko zmiarzdzony i po 3 dniach bedziesz zdrowa tylko polski bo silniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok sprobuje dzieki za rade;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jurtokk
ten chinki czosnek trzeb omijać z daleka! zauważliście,ze totalniecuchnie inie ma tego przyjemnego aromatu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunatnica
to prawda, imbir też chiński... mój boże, wszystko jest chińskie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×