Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wniosek o urlop macierzyński

Polecane posty

Gość gość

Drogie mamy. Czy wniosek o urlop macierzyński, dodatkowy i rodzicielski skłądałyście u pracodawcy jeszcze przed porodem ? Jeśli tak to ile wcześniej ? Czy od razu zaznaczacie, że chcecie całość tj 52 tyg, i jaki zasiłek tj od razu 80% czy inaczej Jeśli ma ktoś gotowca to proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja złożyłam po urodzeniu dziecka. Życzę Ci jak najlepiej ale tak naprawdę wiadomo do ostatniej chwili może być rożnie. We wniosku zaznaczyłam ,ze chce wziąć te wszystkie urlopy i pensje 80 %. Na złożenie takiego wniosku jest 2 tygodnie od dnia porodu . Pracodawca wiedział na czym stoi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja z 10.07: ja napisałam takie pismo i przeszło : "W związku z urodzeniem w dniu r. dziecka wnoszę o udzielenie mi 20 tygodniowego urlopu macierzyńskiego, 6 tygodniowego dodatkowego urlopu macierzyńskiego i 26 tygodniowego urlopu rodzicielskiego. W tej sytuacji proszę o naliczanie wynagrodzenia za cały okres ww. urlopów w wysokości 80 %".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podnoszę bo i ja się zastanawiam jak to załatwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wnioski sklada sie juz po urodzeniu bo przynajmniej u mnie potrzebny byl akt urodzenia dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie składacie taki wniosek , do pracodawcy na pewno. A do ZUS tez ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie też był potrzebny akt ur. No i przed porodem przeciez nie znasz dokładnej daty. Generalnie trzeba to złożyć ASAP. Ja brałam na 6mcy i potem przedłużałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez bym chciala urlop no na spoko :) www.youtube.com/watch?v=dwA2eq3m_c0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesoła Mama
Ja składałam pzred porodem, bo w dniu terminu konczyło mi sie zwolnienie lekarskie. Napisałam ze chce rok urlopu i ze 80%, a potem jak dostałam akt urodzenia i PESEL mąż dowiózł do kadr te dokumenty do skopiowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×