Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szybolka

scenariusz wesela

Polecane posty

Nie chodzi mi o scenariusz co do minuty, ale żeby mniej więcej wiedzieć co kiedy ma być. Mam ślub o 18, więc pewnie na sali będziemy o 20, czyli dość późno. Pierwszy taniec o ok 21. zabawa II posiłek 23 zabawa oczepiny 24 (tort idzie przed oczepinami czy po? ) (podziękowanie dla rodziców, mamy filmik dla nich, przed oczepinami czy po, przed konkursami oczepinowymi czy po?) III posiłek ok 1.30 zabawa IV posiłek o 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co z tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no dawno się nie uśmiałam z takich wyreżyserowanych imprez:) Kobito ogarnij się,pozwól by wesele toczyło się swoim krokiem,tak spontanicznie a nie tak wszystko zaplanowane co do sekundy heheh;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A musi być jak w zegarku :D ? Żeby miało to ręce i nogi oraz żeby się nigdzie nie spóźnić to planowałam godziny tylko z fryzjerką,kosmetyczką oraz o której godzinie będzie błogosławieństwo. Ps.Też miałam ślub na 18. Msza trwała 45 minut. Pół godziny później byliśmy na sali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kogo to obchodzi pustelnico?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no trzeba wiedzieć kiedy kuchnia wydaje jedzenie. Chcę uniknąć sytuacji, które często się zdarzały, że postawili tort a zaraz za 5 minut był kolejny posiłek. Wiadomo, że wszystko później idzie swoim rytmem, ale chcę, żeby było wiadomo mniej więcej co po czym nastepuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potwór z bagien tylko 45 minut msza? a życzenia mieliście przed kościołem? to też pewnie trochę trwa. a kiedy robiliście podziękowanie dla rodziców?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak na 18 miałaś ślub, to o której miałaś fryzjerkę i kosmetyczkę? ile wcześniej byłaś już gotowa do wyjścia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mialam slub rok temu o 17, i wiem że nie ma co planować godzinowo bo roznie to bywa:) moja rada, oczepiny nie zbyt długie bo to jest fajne tylko dla młodych i biorących udział :) podziękowania rodzicom po oczepinach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tort u nas był zaraz po podziękowaniach, wszyscy byli zgromadzeni na środku sali tak czy inaczej :) i nie stresuj się!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczepiny chcę skrócić do minimum, 5 zwrotek jakis przyspiewek, rzucanie welonem i krawatem i koniec. Może potem jakies 2-3 konkursy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogromca marzeń
Nie będzie żadnego wesela bo go nie dożyjecie po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A myślisz że wiesz lepiej od obsługi kiedy co ma być podane, żeby się nie nałożyło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie, też myślę, że podziękowanie dla rodziców na samym końcu, tym bardziej, że mamy przygotowane dla mam ich ukochane piosenki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Msze ślubna mielismy na 17,fryzjer i kosmetyczka w godz.9.30-13.Uwazam ze to było w sam raz,ubierac zaczelismy się jakos ok 15.15,czesc zyczen było po mszy a dla gości weselnych na sali,gdzie byliśmy jakos o 18.30.Wiem tylko ze tort mielismy o 22 a reszta toczyla się spontanicznie i nic na sile i nikt nie serwowal jedzenia z zegarkiem:)aaa podziękowania dla rodzicow mielismy po blogoslawienswie bo nasi rodzice nie chcieli takich szopek,wiec uszanowaliśmy to:)Także naprawdę wyluzuj i nie spinaj się i nie martw ze kelnerki zaraz po torcie będą rozdawac kolejny posiłek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×