Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyjaciolkaaa

Termometr do uszka jakiej firmy jest dobry?

Polecane posty

Gość przyjaciolkaaa

Jaki termometr do ucha jest dobry jakiej firmy? Chce zamowic przez allegro. Lub kto jaki poleca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaa

Warto kupić lepszy termometr jeśli ktoś się spodziewa pierwszego dziecka i chce mieć urządzenie wygodne i bezpieczne na co dzień, bo będzie się z termometru korzystać wyjątkowo często ;) Wiemy coś na ten temat z żonką, bo niedawno urodziła nam się córa. Termometr mamy bezdotykowy   BabyTemp i bardzo fajnie zdaje egzamin. Badanie trwa moment, nie dotyka się w ogóle dziecka czujnikiem, dzieciątko może swobodnie leżeć jak mu wygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagnaa

Ja też korzystam z BabyTemp ale to nie był taki do końca mój wybór, bo termometr podarowała nam moja mama w prezencie...oczywiście chodziło o wyprawkę dla synka. Termometr radzi sobie świetnie, mama zna się na takich rzeczach, zawsze stara się wybierać produkty najlepsze jakościowo i tak samo było z termometrem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam
Dnia 29.01.2019 o 15:16, Gość jagnaa napisał:

Ja też korzystam z BabyTemp ale to nie był taki do końca mój wybór, bo termometr podarowała nam moja mama w prezencie...oczywiście chodziło o wyprawkę dla synka. Termometr radzi sobie świetnie, mama zna się na takich rzeczach, zawsze stara się wybierać produkty najlepsze jakościowo i tak samo było z termometrem.

tez polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara

Baby Temp poza tym że bardzo dobrze mierzy to też bardzo czytelnie wygląda, wszystko na wyświetlaczu widać elegancko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja
Dnia 14.06.2019 o 13:50, Gość sara napisał:

Baby Temp poza tym że bardzo dobrze mierzy to też bardzo czytelnie wygląda, wszystko na wyświetlaczu widać elegancko.

tez polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×