Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

to szczepić czy nie szczepić dziecka

Polecane posty

Gość gość

?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak myślisz, kto jest mądrzejszy i ma większa wiedzę? typowa kafeterianka- kasjerka, sprzątaczka, salowa bez wykształcenia albo z gównianym, siedząca w internecie i czytająca i wypisująca różne bzdury czy lekarz- 6 lat studiów, staż, 6 lat specjalizacji, potem miliony kursów, doktoraty, habilitacje, profesury (bo tacy piszą kalendarze szczepień) Wyluzuj i zaufaj specjalistom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no kafeteria mnie przeraziła wygląda na to że szczepienie to samo złoo a ja nigdy się nad tym nie zsatanawiałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no dokładnie ja myślę że to ma pomóc mojemu dziecku a nie zabić po co ja czytam te głupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wejdz lepiej na strone szczepienia.org.pl tam się więcej dowiesz niż tutaj. Lepiej nie szczep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SZCZEPIC !!!!!!! ja przechodzilam to samo w tamtym roku jak maluszek mial co chwilke szczepienia i ŻAłUJE ze czytałam to durne kaffe....i tak samo w ciązy!! potem mialam wielkie schizy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
współczuję matkom rodzić w dzisiejszych czasach takiego natłoku informacji, sprzecznych, manipulacyjnych i mieszających totalnie w głowach, naprawdę ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×