Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

doktor Beata Dethloff. Znacie, możecie polecić?

Polecane posty

Gość gość

jak w temacie. Wybieram się w przyszłym tygodniu do niej na mezo. Jest trochę opinie w sieci, i dobre, ale nie ma specjalnie nic nowego. Któraś z Was była? Z góry dziękuję za wszystkie info!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noszadarty
w klinice u doktor Beaty Dethloff czulam sie jak ksiezniczka. z kazdej strony bylam odpowiednia obsluzona. od strony pani Beaty oczekiwalam profesjonalizmu - a otrzymalam mistrzostwo swiata. odpowiadala na kazde pytanie, nawet te trudne, zabiegi sa wykonywane w czystych pomieszczeniach, a co wazne widac, ze urzadzenia do zabiegow sa nowe. nie ma lipy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscinnainaczej
tak sobie mysle, jezeli polskie gwiazdy polecaja uslugi DOKTOR DETHLOFF to faktycznie musi ona robic dobrze te zabiegi. inaczej nikt by chyba nie polecal baziedziewia, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warszawiankaWI
NO ja byłam w tej klinice i muszę przyznać, że dbają BARDZO o klienta. W gabinecie czułam jak wyjątkowo. Czysto jest, lekarze dobrze tłumaczę o co chodzi w zabiegach. Robiłam sobie ustka. Dobrze są zrobione, nie wyglądam jak glonojad :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NatalkaSaskaKepa
Muszę przyznać bez bicia, że klinika Dethloff ma faktycznie świetne opinie. Potwierdzam je. Ostatnio miałam robione zabiegi BBL. Chciałam ukryć swój kompleks i mi się to udało. Piegi były moją życiową zmorą, często się ich wstydziłam i próbowałam je "tuszować" - efekty były mizerne. Dopiero pod skrzydłami doktor Dethloff uwierzyłam, że moja twarz może wyglądać piękne i gładko, bez brązowych kropeczek. Zima to najlepszy okres do tego typu zabiegów BBL, dlatego jeżeli macie dziewczyny podobne problem, lub kompleksy, możecie zaufać Beacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaB

Byłam kilkakrotnie u Pani Beaty w klinice. Gorąco polecam! Czuć, że lekarze tam są z powołania. Tłumaczą, odpowiadają na pytania. Po każdym zabiegu wychodziłam bardzo zadowolona. Warto się przekonać na własnej skórze! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×