Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Macie ładne mieszkania

Polecane posty

Gość gość

Czy takie raczej babcine? Wlasne czy wynajmowane? Jaki macie system sprzatania? Ja mam mieszkanie do kitu :/ I brak kasy na remont i nowe meble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam dom,meble z litego drewnaw salonie,w kuchni biała zabudowa mółmat,parkiet,styl eklektyczny połączenie industrialnego z nowoczesnym ale uważam ze urzadzone gustownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No'przeciez tutaj kazda ma dom minimum 120 m, oczywiscie wysprzatany na blysk i najnowsze kolekcje mebli kler:-) laska po co sie pytasz tutaj tyle bajkopisarek ze polowa odpowiedzi to twykle marzenia a nie rzeczywistosc:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
meble z wczesnych lat 70 ubieglego wieku mam w calym mieszkaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam niewielkie 40 metrowe mieszkanie w bloku, ale wyremontowane i gustownie urządzone. kuchnia: białe meble i białe kafelki , lawendowe dodatki ( rolety, doniczki, ściana, obraz). meble robione na wymiar, zabudowana lodówka, piec i zmywarka. salon: dwie komody, niska szafka pod tv, duża sofa, okrągły stół i 4 krzesła. ściany: jedna bordowa, pozostałe ecru. sypialnia: szafa przesuwna z dużym lustrem, łóżko, biurko, ściany beżowe. łazienka: czarno czerwone kafelki, luksfer, kabina prysznicowa, czarny seden i czarno- czerwona umywalka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my źle nie mamy, nie wstydzimy się , co prawda meble z brw, ale wszystkie nowe kupiliśmy, marzę o domku, mamy już pozwolenie na budowę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma wiekszej tandety niz fioletowe dodatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za c*****y temat ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam nowe mieszkanie, urzadzane rok temu, samemu wg wlasnych pomysłów. ciesze sie z tego bo teraz wszedzie gdzie sie pojdzie to biala kuchnia, szaro bialo fioletowy salon :o na jedno kopyto. my mamy normalnie elegancko, meble kolor wenge (ale przerabane jesli chodzi o sprzatanie bo widac kazdy slad szczegolnie w kuchni) najbardziej uwielbiam swoja sypialnie i naroznik w goscinnym robiony na zamowienie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mamy z BRW, czego tu się wstydzić? :) ale kuchnie, szafy i naroznik w salonie robiony na zamowienie u znajomych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my mieszkamy w kawalerce, dosc ladnie urzadzone, chociaz materialy nie sa wysokiej jakosci nie moge sie doczekac odbioru wiekszego mieszkania:), juz mysle o tym jak go urzadze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moniaszka: ja nie napisałam , ze się wstydzę mebli brw, wiadomo szału nie ma, ale ważne ze nowe. Kuchnię też mam robioną na zamówienie bo mamy salon z kuchnią połączony , niestety :( . Tego błędu w domku już nie będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zesrajcie się, bo ja mam meble hebanowe w salonie, sprowadzane specjalnie z RPA, nie żadna sklejka typu IKEA albo Agata Meble. Mam skórzany komplet wypoczynkowy i ogromny telewizor na ścianie oraz kominek. Kuchnia robiona na zamówienie, koszt 50 000 zł choć przyznam, że ze sprzętem w kolorach orzechowo- waniliowych, nie żadna tandeta typu biała na wysoki połysk sklejka, bo to "modne"- modne dla tandeciarzy, którzy ślepo podążają za trendami. Ohyda. łoże w sypialni sprowadzane z USA, dębowe, wielkie i piękne. Co tu dużo mówić, mogłabym wymieniać i wymieniać, np. hiszpańskie kafle w łazience przy sypialni oraz garderobę robiona na zamówienie większą niż salon w blokowym mieszkaniu. Tylko po co skoro tego nie możecie zobaczyć i nigdy nie zobaczylibyście, bo nie wpuszczam byle kogo do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 36 m2, byly w sumie 2 pokoje, teraz jest jeden kosztem powiekszenia kuchni i duzy balkon. Meble mam drewniane rustykalne, biokominek, a w kuchni meble jasne proste. Ale powiem Ci, że nawet tzw. niemodne mieszkanie można tak chocby przemeblować, ze zyska na wygladzie, stare meble nawet te komunistyczne są czesto lepszej jakosci niz te wspolczesne, no chyba, ze sa z litego drewna, to nie. Mieszkanie odmalowane chocby najtansza farbą, najlepiej biala, jasna zyka odrazu na wygladzie. Nie trzeba inwestowac w wyrownywanie scian, jesli nie ma funduszy. Ja wlasnie odpoczywam po szlifowaniu i malowaniu palety euro, ktora dostalam za darmo od kolegi i zrobie z niej super wygodne siedzenie, ba łoże na balkon. Wiec tanim w sumie kosztem mozna cos sobie wykombinowac. A z palet euro mozna robic tez meble do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi wam o black red white? O Boże, tandeta na równi z Ikea, Agata Meble, Bodzio czy np. Fortis. Lepiej juz nic nie pisać niż pisać takie rzeczy. u mnie w domu najtańsze meble pochodzą z Voxu, ujdą, ale to tylko do pokoju gościnnego i do pokoiku synka, bo on i tak wszystko niszczy i póki nie wyrośnie nie będę mu nic sprowadzała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gościa z 14 . 51: ale ty jesteś bystra jak woda w kl..... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 3 pokoje, plus kuchnia z jadalnia, ponad 70 m2, bardzo mi sie podoba. remont spory zrobiony i jest prawie idealnie. prawie, dlatego, ze wolalabym kolo 100 m2 i wtedy byloby rewelacyjnie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam dom, nowocześnie urządzony, białe lakierowane meble w kuchni, łazienki w gresie i drewnie, parkiety i taras drewniany. Antresolę w salonie i szklaną ścianę w sypialni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moniaszka sprzedaj kieckę to będzie cię stać na lepsze meble:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19.03.14 [zgłoś do usunięcia] gość Moniaszka sprzedaj kieckę to będzie cię stać na lepsze meblesmiech.gif x x nie znudzil ci sie ten temat jeszcze :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi wam o black red white? O Boże, tandeta na równi z Ikea, Agata Meble, Bodzio czy np. Fortis. Lepiej juz nic nie pisać niż pisać takie rzeczy . . ale co czujesz sie w jakis sposob lepsza ? tutaj kazda ma niewiadomo co i nie wiadomo za ile a pozniej posty jak ugotowac obiad za 5 zł :D:D:D:D trzeba byc niezle poy*****m zeby pisac takie rzeczy wstyd to krasc moja droga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wynajmuje mieszkanie, meble mam w wiekszosci z Ikei. Czy jest ladne? kwestia gustu, widuje duzo ladniej i duzo gorzej urzadzone mieszkania. Dopoki nie mam swojego domu nie bede ladowac kasy w drogie meble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
p******* temat!!! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o przepraszam , ja tam mam to naprawdę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mnie szkoda bylo kasy na drogie meble, bo mam male dziecko i chce kolejne i widze, ze co nie co sie niszczy. poki co satsfakcjonuje mnie wiec ikea i black red white. dzieci podrosna, to kupie pewnie lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam słonia i żyrafe w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moniaszka podnieciła się tematem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znowu przechwałki co kto ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko nie zapomnijcie dodać,że to meble waszych teściów bo przecież co druga siedzi u nich na garnuszku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×