Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

minimum chemii w domu

Polecane posty

Gość gość

Jakich podstawowych preparatow uzywacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proszek do prania, plyn do mycia naczyn, płyn do wc, mydło, szampon, perfumy, dezodorant :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze mnie zastanawia skad dzis tyle alergii za komuny byl plyn do naczyn zakladajac ze udalo ci sie go upolowac w kiosku ktorym mylo sie niemal wszystko i jakos o alergiach nie slyszano za wiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To znaczy chodzi mi tylko o srodki czystosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ocet i soda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1płyn do naczyń, 2płyn do prania, 3żel do wc 4płyn do szyb 5płyn do kabin prysznicowych 6płyn do podłóg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę że używam mało chemii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecietnie ludzie tego kupuja za 300 zł na mc... masakra. Ja wydaje chyba z góra 30 zł. W kuchni mam płyn do mycia naczyń, który jest do wszystkiego, nawet i podłogi. w WC jakis chlorowy preparat do kibla, mydło, szampon... i jeszcze proszek, który zdarzało mi sie zastepowac płynem do naczyn jak sie skończyl a pilnie potrzebowałam cos wyprac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używam dużo octu. Zastąpiłam nim płyn do płukania, jest to też oczywiście naczelny odkamieniacz i w kuchni i w łazience. Płynu do mycia szyb nie używam od 15 lat, myję wszystkie gładkie powierzchnie samą wodą i magiczną ściereczką z Biedronki lub wodą z octem w przypadku kafelków zatłuszczonych lub zakamienionych w łazience. Silniejsze zabrudzenia papka z sody i octu. Płyny do mycia wc też poszły w odstawkę(ich opary podrażniały mi skórę) i wystarcza ocet i odrobina proszku do prania. W sumie nie potrafie obyć się bez tych dwóch rzeczy chemicznych w domu: proszku do prania i płynu do mycia naczyń. Podłogi drewniane myję wodą z octem i olejkiem jakiego mi akurat nie szkoda, często jest to rzepakowy i kilka kropli eterycznego. To tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc na 5
plyn eko do naczyn soda i ocet do ubikacji i mycia szyb szare mydlo w plynie do mycia podlog proszek eko do prania bez zadnych plynow do plukania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja większość chemi kupuję tu http://www.higienaserwis.pl/ i jestem zadowolona. Produkty są wysokiej jakości. Dla mnie konieczność to płyn do mycia podłóg, płyn do mycia naczyń, chemia do sprzątania łazienki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×