Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nienawidze ludzi, którzy wolą zwierzęta od dzieci!!!

Polecane posty

Gość gość

I wysyłają 1% podatku na jakieś schroniska czy bezdomne koty zamiast na chore dzieci, co z nich za ludzie? Człowieczeństwo się kończy, świat schodzi na psy... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajmij sie swoim portfelem. Wysylam na zwierzeta bo na dzieci zawsze wplacaja tacy jak ty i dzieciom nie braknie. Moja kasa moja sprawa i nic ci do tego pieniaczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram cię.To jest chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy czytam "nienawidzę ludzi ze to że mają inne zdanie niż ja" to już wiem, że jesteś człowiekiem bez większych wartości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a s********j. zwierzęta są kochane, a z dzieci nie wiadomo co wyrośnie. widzisz?ty też byłaś dzieckiem, a wyrosła taka p***a, co wp*****la się ludziom w portfele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazdy ma prawo oddac swoj 1 % tam gdzie chce. Człowieczeństwo polega na rownież na kochaniu zwierząt. Kazdemu dziecku i tak nie pomożesz, wiec rownie dobrze możesz powiedziec, nienawidze siebie bo nie przelewam całej swojej pensji na potrzeby dzieci potrzebujacych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie takie sooki jak wyżej dla jakiegoś sierściucha poświęciłyby własne dziecko:O idiotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda zwierząt ale to czlowiek jest wartoscia najwyzsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nienawidzisz ludzi więc też nie dajesz pieniędzy na dzieci bo przecież ich nienawidzisz bo dzieci to też ludzie, niejedno z tych dzieci jak dorosnie też będzie dawać pieniądze na zwierzęta. Więc się nie odzywaj obłudnico skoro nikomu nie odprowadzasz 1 % podatku bo nienawidzisz zarówno zwierząt jak i ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwierzęta są fałszywe i też chooy wie co z nich wyrośnie.Taki był dobry spokojny piesek a zagryzł dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja oddaję na zwierzęta. I mam gdzieś Twoje zdanie. Chcesz pomóc ludziom? Przejdź się do domu dziecka, zapytaj, jak możesz pomóc, co zrobić. Hejtowanie na kafeterii nie pomaga dzieciom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:47 widać,że nie zrozumiałaś do końca tematu:O to nic,przeczytaj jeszcze raz na spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co autorko, masz chore dziecko i sie wyzywasz ze ludzie smia nie dawac ci 1% tylko wola na zwierze? zamiast na kafe zacznij dorabiac, widac masz troche wolnego czasu.. to wlasnie takie matki sa sookami, co wola marnowac czas i psioczyc niz zarobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja też kocham zwierzęta i będę pomagać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pieprzone pchlary siedźcie z tymi zwierzakami w budzie najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ch*j nas obchodzą twoje dylematy życiowe j******a babo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co mnie obchodza obce dzieci ,ktore maja rodzicow i rodzine i jest to latwe do ustalenia na kogo spada odpowiedzialniosc za to ,ze sie ****** i nie pomyslal o konsewkencjach.Zwierzeta sa bardziej bezbronne to na nas ludzi moga tyllo liczyc same nie dadza rady. Mam w d***e kto co komu i gdzie daje ja szybciej dalabym na chorego psa niz obce dziecko ,nie lubie dzieci nie obchodzi mnie ich los tak jak ciebie zwierzat ,ale ja tobie nie kaze wysylac kase na zwierzeta.kazdy jest inny.Ja nie rozumiem ludzi co robia jak ty robisz ,ze gardzisz kims ,bo ktos nie mysli jak ty !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie miłosierne istoty jak autorka oddadzą 1 % na dzieci i będzie ok. Reszta tych fantastycznych jeszcze dołoży z własnej kieszeni, więc o dzieci będą zabezpieczone. Czyli można spokojnie przeznaczyć 1 % na psy i koty, bo te lepsze, wartościowsze osoby już zadbają o dzieci, przecież sa tak wspaniałe, ze na krzyczeniu na kafe się nie skończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daje na zwierzeta 1% i wplace 10 zl na schroniko po KAZDYM jaddowitym poscie w tym temacie :) zapraszam do bluzgania leniwe mamusie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwierzaki sa beznadziejne.Topiłabym każdego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 zlociszy leciiii :D kto nastepny? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W*****a mnie zbieranie jednego procentu na chore dzieci bo to tylko wykorzystanie luki prawnej, całkowicie rozmijanie się z sensem tego 1% 1% PODATKU (więc nie już naszych pieniążków, tylko WSPÓLNYCH, państwowych) powinno trafić do instytucji publicznej a nie dla jednej konkretnej osoby. Ja daję na schronisko dla bezdomnych zwierząt i wszystkim tym zwierzakom pomagam a nie jednemu konkretnemu. Mogłabym dać na szpital, na sierociniec ale nie na jakieś chore biedne dzieciątko bo to oszukiwanie państwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cegła do łba i na dno:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:57 konkubent tyle zarobi?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćz
Oddałam swój % na schronisko dla zwierząt, a autorka może mi naskoczyć. Moje pieniądze i zrobię z nimi co zechcę. Zapewne sama najpierw kupiła szczeniaczka dziecku, potem się znudził, bo urósł i trzeba było wyprowadzać to wyrzuciła na ulicę, albo od razu do schroniska, a potem się dziwi, że ktoś go musi teraz wykarmić. Dałam %, żeby miał co jeść. Nienawidzę tych, którzy nienawidzą zwierząt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:59 nie interesuj sie zlotko nie swoja kasa, wracaj do garow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to dobrze że to mój PIT i to ja decyduję na co przeznaczę ten 1%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brzydzę się sierściuchami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uwielbiam zwierzeta, ale o dzieciach tego nie powiem...no coz, mam synka, jest ukochanym naszym skarbem, ale do innych dzieci miloscia nie palam, nie wzruszaja mnie, mnie wprawiaja w zachwyt, krzywdy nie zrobilabym, ale wiecej serca mam dla zwierzat, ( no i swojego dziecka) no ale np 1 % podatku w tym roku dalam na chora 2 letnia dziewczynka z mojego miasta, tzn chore dzieci zawsze mnie wzruszaly, bo wiem co to znaczy, bo jestem matka ale od obcych lobuzow wole zwierzeta, powiem wam, ze moze dlatego,ze nie mam jakiegos wybitnego podejscia do dzieci, do swojego tak,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:00 czyli jednak zasiłek może być za mało:)wiedziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×