Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nienawidze ludzi, którzy wolą zwierzęta od dzieci!!!

Polecane posty

Gość gość
Poli jak to jest z psem?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja o takim doraźnym leczeniu piszę. We Francji nikt się tym nie przejmuje, piesek/kotek zepsuty to nie ma co reperować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.03.14 dobra, czas sie wymiksowac, bo opozycja doprowadzila swoje wypowiedzi do poziomu dna, czyli pozostalo jasne, kto jest gora i ma racje, dziekujemy, dobranoc:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
będzie program "rzut kundlami o ścianę-który pierwszy zdechnie":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poli31
a kto mówił o psie? mówiłam o konkubencie gościa..czytaj ze zrozumieniem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie weźcie się zastanówcie co Wy w ogóle piszecie! ja rozumiem, że dla kogoś człowiek jest ważniejszy niż zwierzę... ale taka agresja, taka nienawiść? WY nie jesteście już ludźmi. Żeby ta nienawiść do Was wróciła. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodzynki w dupie
No nie...czuję tu smród tej pchlary Led. Pewnie, lepiej dać na kundla niż na człowieka. Wy z****** psiary i kociary. Wp*****lajcie ich g***a. Smacznego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poli31 - daj spokoj, one sa tak denne, ze nic dziwnego, ze takie poglady maja na zycie i swiat je otaczajacy. tacy ludzie to podludzie. a teraz maja ubaw z tego, ze pisza bzdury. gimbaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poli31
kretyni i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dajecie kasę na schroniska a w tv ciągle pokazują jak te schroniska wyglądają:O mówicie,że nie obchodzą was obce bachory ale obce psy już tak?Chyba coś tu nie gra:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.03.14 na takiego czlowieka jak ty szkoda nawet spojrzec. dlatego uwazam, ze podatek lepiej dac psom. uwazam ze twoja egzystencja jest zbedna, bo nic nie wnosi do swiata, potrafisz tylko wyzywac i obrzucac blotem, nie posiadasz za grosz empatii. sram na takich ludzi jak ty za przeproszeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oby ktoś kiedyś na waszego chorego bachora nie dał pieniędzy.Karma wraca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dajecie na WOŚP czy nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz co to jest Karma? przegoogluj sobie, wracac to moze zlo albo dobro i to sie nazywa Karma. a nie ze karma wraca. durnota sie uczy nowych slow, ale nie umie z nich korzystac. chyba ze chodzilo ci o karme dla psow, ze jak my placimy na jedzenie dla nich, to pozniej same ja dostaniemy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja daję na wośp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.03.14 zaluz nowy temat jak chcesz kogos skrytykowac z tego tytułu. nie odpowiadajcie tu tej idiotce. chyba, ze sama sobie odpowie jako gosc;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Trynkiewicza też dacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to co mówicie o dzieciach o przepraszam o bachorach i,że g***o was obchodzi ich zycie to n ie jest zło??Chciałaś być mądra ale nie wyszło:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:32 załUż??Otwórz czasem słownik tępaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poli31
no ale co mnie obchodzi życie jakiegoś nieznanego mi dzieciaka?..nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A życie nieznanego ci kundla w schronisku cię obchodzi:Onie czujesz,że coś jest nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poli31
bardziej mnie obchodzi zycie tego psa,chociaz tez go nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.03.14 no tak, jak nie ma argumentow, to jest grammanazizm;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dzieki tobie mamy takie społeczeństwo jakie mamy niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.03.14 kundle w schronisku to skutek dzialan czlowieka, wiec jak najbardziej ma prawo chciec temu przeciwdzialac. jak sie takcy ludzie jak wy uklonia choc troche w strone zwierzat, nie beda ich traktowac jak gowno nie istoty zywe, jak problem ich cierpienia sie skonczy, to wtedy bedziemy dawac na dzieciorobow i ich bahory, poki co dajemy na zwierzeta i jedyne co mozesz zrobic, to tez im pomagac, zeby nie dzialo sie im zle i trzeba bedzie im pomagac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakiego chciałaś argumentu do twojego nic nie wnoszącego wpisu??:Owiesz co to jest argument?Kolejny raz polecam słownik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego dajecie na dzieci a nie na ochrone srodowiska,to lepsza pomoc bo dla wiekszej ilosci dzieci i jeszcze tych nienarodzonych,posrednia ale jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale tutaj nikt nie mówi,ze masz dawać na dzieciorobów i ich bachory tylko na jakieś chore dziecko,które nie ma wpływu na swoją chorobę i na to czy pochodzi z rodziny dziecioroba czy nie.Nie rozumiesz tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.03.14 juz do glowy przychodzi mi conajmniej kilka, ktore moglabys mi napisac w konstruktywnym komentarzu. widze, ze slownik nalezy do jednych z twoich ulubionych rodzajow literatury, ale daj juz z nim spokoj, bo tego typu riposkti nie sa zbyt oryginalne i z polotem, ale chyba styl "kafeterianek" pozostawil slad na twojej elokwencji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poli31
większość rodziców wiedziała ze będą mieli chore dziecko,to mogli je usunąć,a nie,że teraz łapy wszędzie wyciągają po kase na leczenie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×