Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bkt

ludzie skąd w was tyle nienawiści...

Polecane posty

Gość bkt

...agresji do zwierząt, dzieci ogólnie ludzi??????????? ta nienawiść aż kapie z waszych wypowiedzi:/ aż mnie przerażenie ogarnia że tacy ludzie są wokół mnie.... nienawistni, agresywni, złorzeczący....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieWiemCoSieDzieje200
Bo taki kraj mamy poejbany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w********ay

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bkt
myślisz że gdyby byli np Hiszpanami byli by mniej nienawistni??? wątpię:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieWiemCoSieDzieje200
Nie, bo w Hiszpanii nie ma takiej biedy. A jak człowiek wstaje o 5 rano żeby sie ogarnąć do roboty, wraca zejbany po 8-12 lub nawet 16h, ze świadomością że ch*ja zarobił, to musi sie jakoś wyładować nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaka agresja w wypowiedzi jak tępak zakłada durny temat to sie mu o tym pisze i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bkt
bieda jest wszędzie, w każdym kraju... ja jak mam dość i wszystko mnie w*****a to lepszy skutek przynosi przytulenie do męża niż złorzeczenie obcym ludziom:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieWiemCoSieDzieje200
Albo taki szef. Wyciska z pracowników siódme poty, gwóno im płaci bo żona już od stycznia peirdoli o wczasach i trzeba odłożyć na studia rozpieszczonych bachorów. Pracownicy mu strajkują bo mało płaci, ale on i tak więcej nie zapłaci więc trzeba grać sukrwysyna i zagonić ich do roboty. Kraj bez perspektyw, dla ludzi którzy nie są sukrwielami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieWiemCoSieDzieje200
No w sumie macie racje :) Ale przecież nikt się nad tym nie zastanawia, jak ludzie są styrani życiem, to z automatu są zawistni. Przeciętny Kowalski się nad tym nie zastanawia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bkt
jaka agresja???????? jesteś już tak znieczulona że nie widzisz że to forum to kocioł pełen agresji, nienawiści do wszystkich i wszystkiego????? chorej zawiści????? obelg i wyzwisk???? temat może być durny, a agresja i nienawiść nie mają nic do tego:/ bo czy temat mądry czy głupi wszędzie jest to samo:/ pełno ludzi, kobiet!!!!! które gdyby mogły zadźgały by cię bo kochasz dzieci psy koty, bo karmisz piersią, modyfikowanym, bo jesteś wierząca, niewierząca, bo pracujesz, nie pracujesz, bo stosujesz npr, bo boisz się wojny, bo nie wiesz jak ubrać dziecko itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka nasza polaczkowa mentalność... Narzekać, nie lubić, obgadać, zazdrościć, zniszczyć. Słyniemy z tego na całym świecie. Mnie przeraża, że taka "mama" która tu piszę o małych gremlinach, życząc innym by ich dzieci "wypadły z wózka na ryj" albo żeby same matki "konały w bólu w łagrze" (cytaty) później odwracają się od monitora i patrzą w oczy swoim dzieciom, całują je w czółko i zmawiają z nimi Aniele Boży... Boję się tych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bkt
wiesz co??? ja też nie mam różowo, nawet trochę, ciągle coś się p******i, od ponad roku.... ale nie ma we mnie agresji do ludzi obcych ani nienawiści ani nawet zawiści... nikomu nie złorzeczę, pomagam jeśli mogę, pewnie że czasem ktoś mnie wkurzy, że człowiek ma dość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_KK
frustracja rodzi agresję... Dlatego szkoda mi agresywnych i złośliwych, bo atakując odsłaniają, że u nich się dzieje źle i są nieszczęśliwi. Jak takiemu powiesz, że jest ci go szkoda, to dopiero zaczyna pluć jadem i ci jeszcze bardziej stara się dogryźć, to jak drażnienie kijem ujadającego psa na łańcuchu. Mając świadomość dlaczego ludzie tacy są stajesz się Buddystą i prawdziwie współczujesz swoim wrogom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczera jak facet
we mnie tyle nienawiści od ojcowskiej spermy i matczynego mleka a potem od kafeterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że ludzie są nieszczęśliwi i dlatego anonimowo się wyżywają. Ja wolę się wyżyć na kierowcy, który prawie mnie nie rozjedzie ale przynajmniej w twarz ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bkt
hahaha:P no właśnie mnie przeraża to samo.... wokół mnie sami mili ludzie, a tu aż strach się bać.... więc które oblicze prawdziwe????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie jest tak :) tutaj moga sobie poluzowac ale w rzeczywistosci jest kupa ludzi wrazliwych na cierpienie a tu ... pisza co im slina na jezyk przyniesie ot taka glupawka :) tyle ze te glupawki pozornie ukazuja nas polakow w zlym swietle ale ja jestem przekonana ze tak wcale nie jest bo znam Polakow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_KK
Wiecie dlaczego ludzie się wyżywają na innych? Bo nie potrafią sobie radzić ze złością. Uczcie swoje dzieci radzenia sobie ze złością!! Nauczcie je kierowania tych uczuć tej złej energii we właściwą stroną, na wyżycie się w sporcie, na siłowni, albo biegach, a nie każcie im ją tłumic w sobie. Nie wolno karać dzieci za okazywanie złości!!! Bo potem czują cudowną ulgę mogąc ją wyładować za waszymi plecami, albo anonimowo w dorosłym życiu. I tak wiem że nieliczni mnie zrozumieją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to jest zupelnie ludzkie. I czasami takie wypowiedzi sa odbierane bardziej dosadnie, bo wszystko inne jak twarz czlowieka, gesty i sposob wypowiedzi odpada. Powiem ci tak, z natury jestem osoba bardzo lagodna i taktowna, nawet specjalnie nie potrafie odczuwac zlosci przed dlugi okres czasu. Ale nawet ja czasami potrafie odczuwac nienawisc Tak jak np. teraz. Zawsze mi sie wydawalo (tak zostalam wychowana), ze jezeli bede lojalna do innych to i inni odwdziecza mi sie w ten sposob. I wiesz co? To gowno Prawda. Ludzie sa okrutni i niesprawiedliwi. Jak myslisz jak powinnam sie czuc jak moj byly szef ciagle nie wyplacil mi calego wynagrodzenia, pomimo ze ma pieniadze a sam jezdzi najnowszym mercem? Albo jak mnie wiele razy sponiewieral do granic mozliwosci? Nienawidze go tak bardzo, ze zycze mu by splajtowal w najblizszym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bkt
kiedyś dostałam tu taką wiązankę od matki za to że jestem katoliczką... no i jestem:P ja nikogo nie nawracam a moja wiara to moja sprawa... ale żeby życzyć mi z tego powodu śmierci moich dzieci?????? zbiorowego g****u???? i innych świństw????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bkt
ale ty masz gościu konkretna osobę i konkretne powody, dana osoba cię skrzywdziła i tu to raczej normalne odczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bkt masakra ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzi nie zmienisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mysle, ze kazdy z nas zostal skrzywdzony w jakis tam sposob i to ma tez wplyw na to jak widzimy pewne sprawy. Tymi najwiekszymi kafeteryjnymi krzykaczami kieruja emocje, a zatem trudno zdobyc sie na obiektywizm. Poza tym kazdy z nas w zyciu musi zachowywac sie w zgodzie z normami spolecznymi, a tutaj mozna odrzucic wszystkie maski i dac sobie spokoj z poprawnoscia polityczna. Nie trzeba myslec o byciu taktownym, elokwentnym itp. Mozna byc poprostu soba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:01 led literki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bkt akurat ja się nie dziwię że dostałaś wiązankę bo widziałam wypowiedzi osoby o takim nicku jak ty i szczerze - katoliczką może jesteś ale poza tym - brak słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Była zona kuzyna prosiła o rozwód bo chciała bez niego ułożyć życie .Ale w.Kiedy już otrzymała rozwód o jaki prosiła nie była zadowolona i wniosła że chce teraz rozwodu z winy męża .Mąż zdziwiony co ja takiego zrobiłem jej chciała odejść ok siłą nikogo nie zatrzymam ale żeby moja wina za co ta kara . To ja dzieci odchowałem jak żona studiowała karierę robiła a teraz co won. Cóż mógł zrobić dziś sady są za kobietami ,które dostają to co chcą .Kuzyn poznał kobietę skoro zona nie chce a inna chce i wtedy żona oszalała zaczęła dręczyć tą jego kobietę pozwała ją do sądu i inne pozwy donosy oskarżenia .Dostała rozwód z winy ok ma to co chciała .Kuzyn wziął i się ożenił a Ona zaczęła śledzić byłego męża i jego żonę i ponownie pozywać ich do sądu na policję do prokuratury tylko jak sąd zwarzył dla zemsty Ona zaczęła twierdzić ,że nie po to się rozwodziła żeby jej były mąż spotykał się z jakąś oszustko rozwódko jakby sama nią nie była a jeszcze ślubował Ona na to zgody nie dała i nie daje .On miał być sam i czekać jak ona poszaleje i do niego na stare lata powróci i majątek w rodzinie zostanie A skoro on nie chciał na nią czekać to Ona zaczęła tworzy piekło na ziemi ,żeby każda wiedziała ze "jak byłą żona kopnie męża to innej wara" On jest jej mimo rozwodu. Zemsty nie ma końca .Jeden pozew przegrywa to już drugi zaczyna i tak gehenna trwa 5 lat .O co tym kobietom chodzi ?chciała rozwodu a teraz zemsta o co ?Jeśli mężczyzna dręczy kobietę to wszyscy ją wspierają ale kiedy kobieta dręczy to wszyscy nie widza problemu .Zobaczą albo też nie kiedy ta kobieta zrobi komuś z tej nienawiści krzywdę .Może tą nienawiść ,zemstę brak empatii i ten narcyzm kobiety dziedziczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sie wkurzam, zionę nienawiścią, że muszę zapieprzać za 1800 zł a tu rząd rozdaje za darmo tyle pieniędzy z moich podatków dla zdrowych młodych na 500+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×