Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak znalezc lepsza prace Jak sie wyrwac z kregu cateringu

Polecane posty

Gość gość
Gosc 20:57 Gratuluje :) Oby tak dalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuj***ardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy mozecie podac konkretne nazwy kursow/adresow szkol w Londynie?Chcialabym zaczac robic cos w kierunku dostania pracy w biurze,ale nie wiem od czego zaczac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do goscia z 20:57. gratulacje! powiedz jakie kursy skonczylas????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja nie bardzo wiem w jaki sposob mozna dostac prace w ksiegowosci majac doswiadczenie jedynie jako kelnerka? Czy Uk to kraj, w ktorym wystarczy zrobic jakis kurs, nie miec doswiadczenia i juz sie ma prace? Z perspektywy Polski, gdzie licza sie tylko studia, zadne kursy to po prostu nierealne. Moze mi to ktos wytlumaczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w UK tak samo jak w Polsce liczą się ZNAJOMOŚCI!!! jak ich nie masz to masz dostęp tylko do kelnerowania lub sprzedawania w podrzędnym sklepiku - lepszą prace zawsze załatwia się tu "przez kogoś" - musisz być polecony, no i oczywiście znać język i coś umieć, kursy to tylko dodatek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nieprawda ze trzeba miec znajomosci, trzeba byc po prostu lepszym od innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa na lawe i git
a jak tu teraz byc lepszym od innych jak po 100 ludzi obecnie aplikuje o 1 prace biurowe typu sekretarka itp musi sie byc specjalista w czyms zeby dostac dobra prace typu financial controller ale tez wazne sa znajomosci jak cie ktos poleci to masz prace ale ludzie nawet z rodziny czasem boja sie polecic krewnego bo jesli ta osoba sie nie sprawdzi to oni wysluc***a ze kogo mi tu przyslales itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coz za bzdury, w wielkich firmach nie licza sie znajomosci, po to jest zlozony proces rekrutacyjny, zeby wybrac ludzi najlepiej nadajacych sie na dane stanowisko. Kazda decyzja musi byc udokumentowana, a jesli czlonek twojej rodziny jest na stanowisku managerskim to w ogole by cie nie przyjeli do jego dzialu. Kursy nie bardzo sie licza powiem szczerze, najbardziej liczy sie doswiadczenie i osobowosc, czyli takie cechy jak umiejetnosc pracowania w grupie, proaktywnosc, umiejetnosc uczenia sie na bledach itp. Kwalifikacje owszem, sa wazne, a nawet niezbedne do sprawowania niektorych stanowisk, ale to juz sa profesjonalne kwalifikacje poparte doswiadczeniem zawodowym, a nie jakis kurs komputerowy w collegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mialam zadnych znajomosci. Zrobilam kurs bookkeepingu, mialam diswiadczenie biurowe z Polski(ale nie ksiegowosc), zaprosili mnie na rozmowe, pozniej byl test na komputerze z double entry i liczenie pienuedzy;) dobrze wypadlam, od razu na rozmowie zaznaczylam ze chce sie dalej ksztalcic i dostalam ta prace. Byla to praca junior, po 8 msc pracy na tej pozycji awansowalam na stanowisko typu bardziej senior z duzo wieksza odpowiedzialniscia. Oczywiscie zaraz po otrzymaniu tej pracy poszlam dalej do collegu robic aat ktore nuedlugo koncze. Na moja pozycje zaaplikowalo 75 osob, wybrali mnie "kelnerke" bo jak powiedzieli zobaczyli we mnie potencjal i osobowosc. Dodam tez ze o ta sama pozycje staral sie inny polak po studiach ksiegowych w polsce i go nie wzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie rekrutowal cie facet i mu sie spodobalas. Moja kolezanka, ktora ledwo zdala mature dostala fajna prace biurowa w uk, a naprawde nie jest za bardzo kumata, za to nogi - pierwsza klasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie zgadzam sie z powyzszym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na moja pozycje zaaplikowalo 75 osob, wybrali mnie "kelnerke" bo jak powiedzieli zobaczyli we mnie potencjal i osobowosc. Dodam tez ze o ta sama pozycje staral sie inny polak po studiach ksiegowych w polsce i go nie wzieli. xxx czy w tej bajce będzie później coś o smokach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie bajka to moje zycie A w komisji byly same kobiety Zreszta po co ja sie tlumacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" To nie bajka to moje zycie A w komisji byly same kobiety Zreszta po co ja sie tlumacze " nie tłumacz się, zaraz napiszą, że na pewno to były lesbijki :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie, cokolwiek bys tu nie napisala, to zaraz ktos przyleci i ci powie, ze nieprawda, ze on/ona wie lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazdy kto che pracowac w biurze powinien zaczac od zrobienia kursu ECDL. Ja dlugo szukalam pracy w biurze( pracowalam w kawiarni) i ktos mi poradzil zrobienie kursu ECDL. Kurs jest prosty i latwo jest zdac wszystkie egazminy. ALe na kazdym interview pytalli sie mnie o ten kurs, wiec chyba byl wazny. Wiadomo ze w kazdej pracy jest szkolenie ale nikt nie bedzie Was uczyl znajomosci komputera. To musicie umiec od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i nie zapomnij dodać, że za pracę w biurze płacą 6,31 za godzinę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W biurach zarabia sie znacznie wiecej. Poza tym mozna sje ladnie ubrac ( ja mialam serdecznie dosyc noszenia uniformow gdy pracowalam w kawiarnii) Moge sobie pomalowac paznokcie, nosic bizuterie.nie musze wiazac wlosow. Moge robic makijaz jaki mi sie tylko podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w żadnym biurze nikt ci nie da na początek więcej niż najniższą - nie pieprz bzdur!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taa jasne. Oczywiscie ze placa wiecej. Jak zaczynalam, dostalam pierwsza prace jako taka zwykla admin assistant (czyli przynies, wydrukuj, zeskanuj itp) to placili mi 7 funtow, po 3 miesiacach dostalam podwyzke i zaczelam zarabiac 7,5. Potem przenioslam sie do innego dzialu jako Documnet Controll Administrator i zaczelam zarabiac 8,5 funtow. Mam nadzieje niedlugo awansowac na Document Controll i wtedy zarabia sie ok 23 tys funtow rocznie, Przy wiekszym doswiadczeniu, w dobrej firmie placa nawet do 30 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
umiejetnosc pracowania w grupie,>>> to mnie najbardziej smieszy w UK... to najczesciej wyglada tak, ty zapierdalasz, a grupa idzie na papierosa...najczesciej z menagerem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie polecacie zrobic kurs ECDL - chodzi mi o londyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mieszmam w londynie to nie wiem. Ja robilam go w szkocjj. Zapisalam sie do collegu. Dostajesz kurs ktory robisz on line a jak czujesz sie gotowa to zapisujesz sie na egzamin. Sam kurs nie jest trudny. Ale naprawde warto go zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×