Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość galaretkazpoziomkami

jak "wrobić" faceta w dziecko?

Polecane posty

Gość galaretkazpoziomkami

Myślę o ty od pewnego czasu i postanowiłam anonimowo dowiedzieć się czy postępuje słusznie. Otóż mam faceta, podoba mi się- powiedzmy, że to miłość- jest idealny pod względem wyglądu, wykształcenia i majątku. Ma powodzenie u kobiet, ale od 7 miesięcy spotyka się ze mną. Powiem szczerze- chce go mieć. Na początku uprawialiśmy seks z prezerwatywą, dwa miesiące temu powiedziałam mu, że chciałabym go czuć do końca. Miał obiekcje,ale w końcu się zgodził jeśli będę brała tabletki. Pojechaliśmy nawet razem do ginekologa, wszystko ładnie, pięknie. Ale ja chce żeby był mój i mnie zapłodnił. Od dwóch tygodni niby biorę tabletki, a tak naprawdę wyrzucam je do ubikacji. Czy któras tak zaszła w ciążę i było między wami ok? Mąż czy chłopak uwierzył w ich nie do końca sprawdzoną skuteczność czy może się wydało? Bo wolałabym żeby wierzył, że wpadliśmy.Są tu dziewczyny z takim doświadczeniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet Ci nie uwierzy powie ze nie brałaś ich regularnie i dlatego zaszłas. Moze być bardzo zły na Ciebie ale to Twoja sprawa jak zrobisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skad pewnosc, ze zostanie? Naprawde jestes taka glupia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galaretkazpoziomkami
Zostanie, wierzę w to. Przecież jest ze mną i mnie kocha- tak mówi. Gdybyśmy naprawdę wpadli to tez mógłby mnie zostawić przecież. ale jak to jest, niby piszą, ze np zatrucie albo choroba, zwykłe przeziebienie może obniżyć skutecznośc tabletek. Chciałam udawać, że jak to brałam, a tu ciąża. z resztą często niby biorę przy nim, wkładam tabletkę do ust i udaję że połykam, a potem wypluwam w ubikacji albo na rękę, chowam do kieszeni i jak potem ide do łazienki to wyrzucam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie to jest chore co ty robisz. To nie lepiej zaczekać jak i on będzie gotowy na ojcostwo chociaz z drugiej strony ja bym nie wierzyła facetowi jak mówi ze kocha a nie chce miec dziecka ze mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak można byc taką wredną egoistyczną suką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galaretkazpoziomkami
Wiedziałąm,że będą głosy krytyki.On ma już 34 lata, niby mówi jak to będzie jak będą dzieci itd, a boi się podjąć decyzji o ślubie i dziecku. Wcześniej miał dziewczynę, zwodził ją 5 lat aż go zostawiła. To dobry chłopak, ale ma problem z podjęciem decyzji. Zrobię to za niego. wiem, że jak będzie dziecko będzie ok, bo mimo wszystko jest honorowy i odpowiedzialny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalika
jesteś odrażającą kretynką a Twojemu dziecku współczuję takiej matki koleś i tak Cię może zostawić ba oby to zrobił prędzej czy później zobaczy jaka jesteś pusta i zostaniesz sobie z dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj tam oj tam,chce z nim byc .......niech bedzie to jej sprawa co zrobi a teraz do autorki,moja kolezanka zaszla w ciaze biorac tabletki wiec to normalne,takie rzeczy sie zdarzaja,tylko nigdy nie daj sie zlapac i uwazaj z tymi tabletkami moze taka nie splynac i pozamiatane zycze powodzenia i pamietaj nigdy nikomu o tym nie mow zadnej bron boze przyjaciolce nikomu ,nigdy nie wiadomo kiedy taka informacja moglaby byc wykorzystana przeciwko tobie\ nie ufaj nikomu i nikomu sie nie zwierzaj z czegos takiej nawet wlasnej matce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kogo to obchodzi. Co za zidiociala kretynka i desperatka. :D normalne kobiety nie maja takich problemow, a tobie potrzebny jest dobry psychiatra, a nie zwiazek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To skoro widziasz jak potraktował inną dziewczyne to po co się pchasz w to dziecko, przeciez moze Ciebie zostawić z dzieckiem samą. Głupia jak but jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteście razem tak krotko i już chcesz go wrobić w dziecko? Masz bardzo duże szanse za zostanie samotną matką. Wzięlaś to pod uwagę? Co zrobisz jak powie że nie jest na to gotowy i najzwyczajniej w świecie odejdzie? Masz warunki i kasę na utrzymanie siebie i malca? Zresztą twoja metoda na usidlenie faceta jest nieetyczna i podła. Masz chyba strasznie niską samoocenę skoro uciekasz się do tak parszywych metod by zatrzymać go przy sobie. Widać że nie jesteś pewna jego uczuć.Gdyby tak było, to takie głupoty nawet do głowy by ci nie przyszły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Związek też udawaj i tak całe życie w kłamstwie. Tylko współczuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Material na samotna mamuske. Hahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galaretkazpoziomkami
On mnie nie zostawi.A ja chce już dziecka-sama mam 29 lat, nie będę czekała 5 lat zanim się oświadczy i kolejne kilka zanim zechce być ojcem. Na pewno nie zostawi mnie w ciąży- to nie ten typ. Znam go 10 lat. Ja sama mam dobrze płatny zawód, swoje mieszkanie, on pływa, jest oficerem, zarabia bardzo dużo. Nawet gdyby mnie zostawił dostałabym alimenty w granicach 3 tys miesięcznie. Ale za bardzo wybiegam w przyszłośc. Nie chce żeby mnie zostawił i nie zostawi na wiadomośc o ciąży. Podejrzewam, że się oświadczy. Po prostu boi się podjąć decyzje, gada i gada,a jak jak wczesniej mówiłam nie moge czekac kilka lat. Czemu on? Nie wiem- jak pisałam powiedzmy, że padlo na niego- kocham go.nie chce innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jesteś pusta i wyrachowana, a pomyslalas ze może facet nie jest gotowy i spieprzysz komus zycie?Ciaza faceta nie zdobędziesz, niejedna się na tym przejechała. Typowe leźć na łatwiznę , rozkochać nie potrafisz to na ciaze chcesz zlapac.. 90 % szans ze facet się zawinie jak nie od razu to po jakims czasie, albo będzie z Toba i bd czul się z tym zle, będzie chodzil na boki, jak Cie nie kocha to milsoci sobie tym nie kupisz a zycie możesz spieprzyc i sobie i dziecku i jemu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahah to juz wiadomo dlaczego nie chce dziecka bo jego nigdy w domu nie ma wiec kobiety ma wszedzie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja poszłam na impreze z narzeczonym. Pozowliłam mu się uchlać choć tego nie cierpię, wcześniej zrobiłam test owulacyjny, mogliśmy działać.był tak pijany, że nawet nie widział czy ma prezerwatywe czy nie, myslał eż mu nałożyłam. Zawsze dodatkowo wychodził, ale ja objełam go mocno nogami i powiedziałam spokojnie: nie, nie musisz. Finał był we mnie. i zaszłam w ciążę. Do dziś jesteśmy małżenstwem, już 9 lat. I szczęśliwi. rozumiem twoje pobudki. Ja uważam, ze nie skrzywdziłam meża- i tak mieliśmy zamiar bć razem, tylko ja to przyśpieszyłam. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galeretkazpoziomkami
Jest np dwa trzy miesiące w morzu i 4 w domu non stop. jest więcej w domu niż ci co są na zwykłym etacie. Nie chodzi o pieniądze, sama sobie dobrze radzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galeretkazpoziomkami
Cieszę się, ze mnie rozumiesz gościu wyżej, ja też mam nadzieję na taki happy end. Z resztą ufam, że mnie kocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKykkka
Nawet go nie kochasz o czym świadczył wpis 1 Myślisz że jak ma dużo kasy to lekką ręką Ci da haha Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galeretkazpoziomkami
kocham tylko trzeźwo patrze na wasze komentarze i stwierdzam, że gdybym nawet została sama to mając mieszkanie własne (po babci żeby nie było, że jakaś nowobogacka), sama zarabiam 2500 netto, mam pracę w budżetówce więc spokojnie mogłabym chodzic na wszelkie zwolnienia, praca od 7,30 do 15,30. On pływa, zarabia więcej przez trzy miesiące niż ja przez rok, kocha dzieci więc jestem pewna, ze swoje będzie uwielbiał. tylko ma kłopoty z podjęciem decyzji. niby chce, a się waha. Czy ktoś tu ma podobna sytuacje? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKykkka
jak dla ciebie "powiedzmy, że to miłość" oznacza że go kochasz to gratuluje Ci tej "miłości" haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj, ja myślę,że na świecie dużo takich kobiet i dużo takich dzieci z "wpadek". Panowie, uważajcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galeretkazpoziomkami
Po prostu tak to ujęłam- jestem z nim znam go znacznie dłużej, uprawiam gorący seks, kocham patrzeć jak śpi i wyobrażać sobie nas jako rodzinę więc śmiem powiedzieć, ze to miłość- tak to miało zabrzmieć, ale ciebie to nie usatysfakcjonuje pewnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam wiele koleżanek, które cudownie "wpadły", bo chciały łapać chłopa, a potem jak one nie chciały dzieci to i po 10 lat mija i nie mają. Lobby kobiece nie próżnuje jak widać po autorce.Dzieci z wpadki to dzieci z chłodnych kalkulacji na to wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja znajoma wpadła biorąc tabletki, wcześniej przechodziła grypę i do dziś nie ma pojęcia co było nie tak- ta choroba czy przypadek. Grunt, że przyjmowała tabletki regularnie. A co do ciebie to po twoich opowieściach wynika, ze nie jesteś jakąś małolatą-ja uważam, że twój wybór jest zły i powinnaś go przemyśleć. Ale sama zdecyduj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mozna wrabiac kogos w dziecko, facet Ci zaufał, zebys sie nie zdziwiła jak sie domysli i kopnie Cie w d**e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sambalamba

Jaki jest finał tej historii?? Muszę wiedzieć, czy marynarz dał się wrypać w bombelka czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojciec

Ty ...ko nawet ortografii nie znasz a chcesz dzieci rodzić. Potem się rodzą patole i małe klasowe śmieci znęcające się bo mają tępą matkę. Mam nadzieję że jesteś sama. Życzę tobie jak najgorzej. Nie jesteś osobą do decydowania o dziecku zamiast niego, każda ... która tak robi zasługuje na pogardę. Jeżeli czeka z dziećmi, to znaczy że ich nie chce, jak nie szanujesz jego zdania to nie zasługujesz na niego. Znajdź faceta który szuka krowy rozpłodowej jaką jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×