Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jestem prawiczkiem, chcę iść do stylistki by zrobiła ze mnie ciacho

Polecane posty

Gość gość

ile taka usluga moze kosztowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak przyłożysz twarz do pisi to wyładniejesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem stylistką
za metamorfozę biorę od 200-400 zł w zależności co wchodzi w skład usługi. Generalnie odwiedzamy sklepy, fryzjera i kosmetyczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi mi o wszystko, zeby mi doradzila jak mam sie ubierac, fryzure, zrobic ze mną zakupy. W Warszawie tez biorą 200-400 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam wygląd nie zrobi z ciebie z ciacha, owszem pomoże ci w tym że będziesz lepiej wyglądał, ale przydałaby się jeszcze odpowiednia osobowość. I trzeba uważać żeby nie zrobili z ciebie pedała, bo teraz większość męskich ciuchów jest jakaś taka trochę damska ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem stylistką
w Wawie jest drozej ale wieksza konkurencja, poszukaj w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi sie wydaje, ze powinienes isc do stylisty ale faceta... kobieta moze zrobic z ciebie zniewiescialego lalusia, bo bedzie dobierala ciuchy pod swoj gust, tak jakby ubierala kobiete. Facetowi powiesz, ze nie chcesz wygladac jak c***a i zrozumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od włosów to są salony i oni lepiej dobiorą ci fryzurkę, ale w wawie dobry stylista fryzjer bierze nawet 1000zł, ale i za 400zł można znaleźć przyzwoity salon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy jaki masz target i jakie dziewczyny cię interesują? Chcesz blacharę... golisz głowę na krótko, ubierasz się we wszystko co ma logo adidas i gotowe ;) a jeszcze stare bmw by się przydało lub golf 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość - żadna blachara z Warszaffki nie poleci na stare BMW, one teraz wymagają najnowszych modeli, pelen luksus. Na opierdzane bawełniane dresy w paski mogą poleciec tylko meliniary z patologii, ale zeby taka wyrwac tez trzeba miec charakter. Na nudziarza i oferme nie polecą. Najlatwiej wyrwac chyba typowoą studentke z malej mieściny co przyjechala do stolicy, takiej byle czym mozna zaimponowac bo zwykle nie ma zadnych kolezanek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy stylista dobiera ciuchy tylko i wyłącznie pod swój gust, a to nie oznacza wcale że innym będzie się podobać. To żerowanie na samotnych i tych co mają mało wiary w siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartiiiiii
Jestem studentem politechniki, zawsze wstydzilem sie kontaktow z dziewczynami. Kolezanka mojej siostry dala mi numer telefonu do stylistki. Obawialem sie ale uznalem ze to jedyna droga zeby stac sie pewniejszym siebie i zadzwonilem! nie zaluje! polecam bardzo. Moge podac namiar!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×