Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

urodzilam dziecko 11 tygodni temu przytylam 20 kilo

Polecane posty

Gość gość

moja waga pokazuje dzis mniej niz przed ciaza a na obiad mam mega pizze, wlasnie czekam na dostawe :) mniaaam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i co w związku z tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nic chwale sie bo sie w ogole nie odchudzam jej co chce a waga spadaaaa, super jestem co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic nadzwyczajnego. ja przytyłam 18kg w ciazy,zeszło mi w ciągu 5tygodni ważyłam 4kg mniej jak przed ciaza..takze jestem lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochana, ja mialam 34 kg, w tym bardzo duzo wody, 3 tyg po porodzie zostalo mi 4 kg na plusie, 0 rozstepow, nie mam cellulitu, Tu akurat przewazyly geny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z***biście:)domyślam się,że z natury jesteś szczupła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
waga juz od dawna pokazuje mniej niz przed ciaza :D tak zawsze bylam szczupla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żadna sensacja ja urodziłam troje (3 ciąże) i waga nadal 50 kg przy 169 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz juz orgazm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grube lochy już zazdroszczą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rodzilam naturalnie wiec sex sie nie zmienil :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piszecie,jak potłuczone... :O zwłaszcza autorka....wychodzi na to,że przytyła w ciągu tych 11 tyg....piszcie,albo czytajcie więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a spadaj wielorybie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja rodziałam naturalnie i seks się nie zmienił 3tygodnie po porodzie mogłam się już bzykać.. a nie jak kolezanka po cc musiała 8tyg czekac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to w koncu przytylas te 20 kg w 11 tyg po porodzie czy schudlas? rozumu to ci chyba ubylo, bo wyrazac sie nie umiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to super ale polog obowiazuje kazdego obojetnie jaki porod. moglo sie wdac zakazenie, jestes nieodpowiedzialna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po cc kochałam się trzy tygodnie po a moja siostra po sn ponad miesiąc siadała na dmuchanym kole więc jak łatwo się domyślić z seksu tez były nici

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to super ale polog obowiazuje kazdego obojetnie jaki porod. moglo sie wdac zakazenie, jestes nieodpowiedzialna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalkatalka
jestem 4 miesiace po porodzie i mam do zrzucenia 10 kilo jeszcze,nie bede ubarwiac bo po co? waga schodzi w dol ale powoli tym bardziej ze im sie jest starszym tym ciezej. seks jest ok, w koncu rodzilam naturalnie i niestety w moim przypadku narzady mi sie obnizyly, dalej boli i bez nawilzenia nie ma szans.No i jest problem z trzymaniem moczu.wszystkim szczuplym paniom moge tylko pozadroscic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto jest nieodpowiedzialny? u mnie połóg trwał 3tygodnie(tzn. po 20 dniach nic mi już nie leciało,macica się oczyściła),co w tym nie odpowiedzialnego,że uprawiałam seks? jedne krwawią 15dni,inne 20,a inne całe 5,6 tygodni. z resztą skonsultowałam to z ginem i nie widział przeciwwskazań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Natalka nie załamuj się bo to najgorsze co możesz zrobić.Weź sie ostro za siebie a odnośnie narządów porozmawiaj z lekarzem,może da się coś z tym zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Połóg to nie tylko krwawienie:Ojezu dorosła kobieta a jeebnięta jak but

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
umiesz Ty czytać? j******a to Ty możesz być. SKONSULTOWAŁAM TO Z LEKARZEM. dał Mi zielone światło?kumasz?czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie,oczywiście Ty jesteś lekarzem i wiesz lepiej,czy mogłam uprawiać seks po 3 tygodniach,czy nie :/ ku... myślenie nie boli. Chyba lekarz mi pozwolił ciemnoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak,tak tak na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co byłaś już trzy tygodnie po porodzie u lekarz jeśli na pierwszą wizytę idzie się 6 tygodni po?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po to byłam u lekarza,gdyż zakończyło się krwawienie,a chciałam uprawiać seks i chciałam się upewnić,czy mogę współżyć.Poszłam na wizytę,lekarz mnie zbadał i powiedział,że nie widzi przeciwwskazań. Sugerujesz ,że nie można iść wcześniej do lekarza niż po 6tygodniach :/? eh szkoda gadać,nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź się pobzykać bo jakaś w****iona łazisz:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uprawiałam seks po 4 tygodniach po porodzie sn i nie byłam u lekarza:P Krwawienie to jakoś w ogóle po 2 tygodniach się u mnie zakończyło,więc odczekałam jeszcze 2 i tyle.Po 6tyg. miałam wizytę,ginekolog stwierdził,ze wszystko dobrze :) W ciąży przytyłam 22kg,po 6tygodniach schudłam 24kg. P.S. zawsze byłam szczupła,karmiłam piersią,kg same spadły.pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×