Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aaadora

konferencja w Wawie poradźcie

Polecane posty

Gość gość
na mniejszą konferencję mogę polecić Pałacyk Otrebusy. Obiekt posiada także ładną salę bankietową, jesli celem spotkania jest głównie integracja to myślę, że ten lokal się sprawdzi;) Dojzad z centrum bezposrednio alejami jerezolimskimi, wiec prościej się nie da;) http://www.palacykotrebusy.pl/sale-konferencyjne-warszawa-okolice-mazowieckie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrym miejscem na konferencję będzie ten hotel pod Warszawą http://www.hotelsolec.pl/kontakt. My tam organizujemy konferencję i zawsze jesteśmy zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula

Znam hotel Solec i bywaliśmy tam nie raz na konferencji i zawsze byliśmy zadowoleni.  Hotel oferuje bardzo dobre ceny i nie musimy się martwić o sprzęt multimedialny potrzebny na konferencję. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirek

Ja też miałem okazje uczestniczyć w szkoleniu, które było organizowane w tym hotelu i powiem wam, że  mają obok hotelu super restaurację gdzie można bardzo smacznie zjeść. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

 Ja polecam skorzystać z oferty hotelu we Wrocławiu Hotel & Restauracja Eclipse na  Kwiatowej 75. Hotel  jest idealnym miejscem do organizacji szkoleń, kongresów, konferencji, bankietów i innych spotkań. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka

Ja tez znam hotel Solec pod Warszawą i my osobiście byliśmy tam na konferencji i wspominamy jako najlepiej zorganizowaną konferencję na jakiej byliśmy.  Z konferencji zapamiętałam również to, że w przyhotelowej restauracji mieli przepysznego devolaja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia

Byłam kiedyś w tym hotelu  Eclipse na Kwiatowej we Wrocławiu i powiem wam, że ten hotel idealnie nadaję się na konferencje.  Hotel oferuję  przestronną salę  konferencyjna połączoną  z przestronnym barem i możemy liczyć również na  catering dla uczestników spotkania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaPa81

Nikt nie będzie oraz tylko ty...Zapomnij marzycielko.Oddaj mi to co zniszczyłas wtedy może pogadamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×