Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Nie wiem nawet jaki dać temat :( czy z tęgi cos bedzie ?

Polecane posty

Gość gość

Mam 19 lat i w sumie nigdy nie byłam w poważnym związku. Miałam kilku adoratorów ale z nikim sie nie zwiazalam. Przyjaźnie sie z kilkoma dziewczynami i wszystkie maja chłopaków i stwierdziły ze mnie z kimś zezwalają i padło na takiego Piotra. Pierwszy raz spotkaliśmy sie gdy cała paczka poszliśmy do kina. Pogadalam z nim przez chwile i nasz kontakt sie urwał. Po tygodniu byliśmy na imprezie na ktorej byłam lekko wstawiona i on tez był i poszłam z nim tańczyć i byliśmy bardzo blisko siebie i wgl. Potem znowu sie do mnie nie odzywał aż do kolejnej imprezy na ktorej i on i ja przesadzilismy z alkocholem i w tańcu zaczęliśmy sie całować i on mnie obejmował podnosil i myślałam ze to o czymś świadczy jednak znowu cisza. Kolejna impreza była inna i jak poszłam z nim tańczyć to koniecznie chciał tańczyć. W takim miejscu by nas wszyscy widzieli. Obejmował mnie, trzymał za rękę itp ale standardowo po imprezie sie nie widzieliśmy. W piątek byliśmy u przyjaciółki na domowce i znowu był Piotr. Nie potrafię sie mu oprzeć i większa czesc imprezy byliśmy razem siedziałam munna kolanach rozmawialiśmy a gdy zrobiło sie późno i byliśmy zmęczeni położyliśmy sie razem u góry ale tylko lezelismy przytulaniom on mnie w czoło całował itp ale pilnowałem sie by go ponownie w usta nie pocałować chociaż miałam chęć standardowo teraz nie badamy i cały czas zastanawiam sie co ja robię i dlaczego taki sie zachowuje i dlaczego on sie tak, zachowuje. Wiem ze jest nieśmiały i nie uważa sie za mega atrakcyjnego ale nie rozumiem tej całej sytuacji. A nie potrafię na to spojrzeć z dystansu i z boku proszę pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×