Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zrobiłem straszną głupote, dziewczyny POMOCY

Polecane posty

Gość gość

poznałem fajną dziewczyne,bardzo się polubiliśmy,pisaliśmy ze sobą codziennie,któregoś dnia coś mi odbiło i podczas pisania zapytałem czy mogłaby się sama zaspokoić myśląc o mnie..nie miałem nic złego na myśli..ona odpisała że już tak naprawde nie wie kim jestem pisząc coś takiego,niby wybaczyła potraktowała jako żart ale już tydzień się nie odzywa nie odpisuje:(strasznie mi jej brakuje i nie wiem co robić?czy wy też byście się obraziły za takie głupstwo?podpowiedzcie co robić?prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ma cie za psychola. tez bym nie pisala juz z toba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile Ty masz lat, że nie potrafisz sie powstrzymac od nie myslenia wylacznie o jednym. Rozumiem, ze kazdy facet tak ma, ale nie kazdy robi to co ty, wedlug mnie potraktuj to raz na zawsze jako nauczke do konca zycia, zetrzeba umiec sie zachowac i opanowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 32 lata..ale ona już mnie poznała na tyle żeby wiedzieć że nie jestem jakimś erotomanem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poznała cię na tyle po jednym spotkaniu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja to bym chciała żeby mój facet prosił o takie rzeczy, jest kompletnie oziębły, to ściema że faceci są zawsze napaleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja w takim razie chcę twojego oziębłego faceta, bo ostatnio chodziłam krótko z takim, który oczekiwał że będę mu odpisywać gorące smsiki, a mnie to nie pociąga, pomijając to że nawet z nim seksu nie uprawiałam, a wolałabym gadać o seksie z kimś z kim mam coś pod tym względem wspólnego. A nie, że ledwo się poznaliśmy, wie że mam brata, psa i prosi abym się zaspokoiła myśląc o nim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda raz się spotkaliśmy,później codziennie pialiśmy do siebie smsy,fb,gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to rzeczywiście miała okazję cię poznać. Ja uważam, że mówić o poznaniu kogoś można powiedzmy po roku znajomości i widywaniu się kilka razy w tygodniu. A i tak wychodzą szydła z worka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no niestety, nawet jeśli nie jesteś (chociaż z doopy też to się nie wzięło, ja bym tak nie napisała), to w jej oczach możesz być, a jak wiadomo prawie każdy zaprzecza, każdy jest niewinny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym wieku tak się zachowywać to podziwiam Cie za perfidną głupotę:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrokos
Długo codziennie ze sobą pisaliście, poznaliście się, a ty w końcu proponujesz jej żeby sobie sama zrobiła dobrze, zamiast zorganizować z nią randkę z ognistym seksem w finale??? Nic dziwnego że nie chce mię nic wspólnego z taką ciapą ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×