Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość AuOo

Świąd i wysypka w ciazy

Polecane posty

Gość AuOo

Witam, jestem aktualnie w 33 tygodniu ciazy, od samego poczatku nie mialam zadnych problemow, nawet typowych objawow takich jak wymioty, nudnosci czy zachcianki.. Od tygodnia jednak męczy mnie kilka dolegliwosci, po pierwsze z dnia na dzien dostalam wysypki na gornej czesci brzucha, pod i na piersiach, nad piersiami, az w koncu przeszla na szyje i cala twarz. Wyglada to okropnie, ale gorsze jest swedzenie ktorego nie umiem powstrzymac. Jadlam do tej pory bialko, byc moze to od tego, tak mi przyszlo do glowy, jednak wcale tak byc nie musi.. po drugie swiad dopadl rowniez okolice intymne, nie dalam rady nawet zalozyc bielizny ktoregos razu. Podmywalam sie rumiankiem, soda oczyszczona, bylam u lekarza ktory swtwierdzil ze nie widzi nic zlego i nie moze mi pomoc ( !! ) i zalecil jedynie wizyte u dermatologa. Stosuje masc ktora dostalam od pielegrniarki L# Prurigo, co prawda dziala, po niej czuje ze moge normalniej zyc, jednak ona mnie nie wyleczy. Domyslam sie (znow o tym bialku), ze watroba byla przeciazona i dlatego mnie tak wysypalo, oczywiscie przestalam jesc wszytsko co ma w sobie bialko, ale okolice intymne mogl dopasc grzyb ktory czuje sie cudownie z bialkami... canddia jednym slowem. Jestem umowiona do dermatologa, ale do ginekologa ide w srode, jednak jelsi ktos z Was mial badz slyszal chociaz o czyms podobnym i wie jak sobie pomoc bardzo prosze o jakies rady ! Pozdrawiam cieplo, Aurelia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×