Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Drukarka, proszę o porade

Polecane posty

Gość gość

Chcę kupić używaną drukarkę i nie wiem czy będzie ona drukowała na papierze fakturowanym (len, skóra) o grubości 240g Znalazłam takie parametry Tam pisze papier standardowy do 90g fotograficzny do 280g, a to nie jest papier fotograficzny przecież: Obsługa Nośników gramatura papieru standardowego do 90 g/m² gramatura papieru fotograficznego do 280 g/m² pojemność podajnika głównego do 80 arkuszy podajnik kopert (możliwość drukowania) tak pojemność podajnika (koperty) do 10 sztuk podajnik CD/DVD nie niestandardowe wymiary nośników (szerokość) min 77 mm max 216 mm niestandardowe wymiary nośników (długość) min 127 mm max 356 mm obsługiwane rodzaje nośników papier (zwykły, do drukarek atramentowych, fotograficzny),, koperty,, folie transparentne,, etykiety,, karty (indeksowe, okolicznościowe),, nośniki do druku bez marginesów obsługiwane formaty nośników papier:, A4 210 x 297 mm,, A5 148 x 210 mm,, B5 176 x 250 mm,, folie do przeźroczy:, A4 210 x 297 mm,, koperty:, DL 110 x 220 mm,, C6 114 x 162 mm,, karty:, A6 105 x 148 mm etykiety:, A4 210 x 297 mm,, papier fotograficzny:, A4 210 x 297 mm,, panorama (300 x 100 mm),, 130 x 180 mm, 100 x 150 mm (z odrywanym brzegiem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo proszę o pomoc kogoś kto się zna na tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam czasu dziś kończy się aukcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj linka to se ją kupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×