Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zizuuziz

Kratka trawnikowaa

Polecane posty

Gość zizuuziz

hej, planuję kupić do ogrodu kratkę trawnikową. Chcę żeby to było praktyczne i dobrze wyglądało wizualnie (np. żeby można było w te otworki nasypac różnych kamyczków i zrobić z tego jakieś wzorki :)) ale poza tematem wizualnym, żeby było użyteczne. Znalażłam kratkę trawnikową Dafi .co o tym myslicie? nada się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nada się, nada ;) sporo osób ostatnio poleca kratki Dafi i moim zdaniem to faktycznie dobry wybor. Są dosyć solidne i sporo wytrzymują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinkakaka
nie słyszałam wcześniej o kratkach Dafi. Drogie są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez planuje kupic kratke trawnikową, wiec dobrze ze trafilam na ten temat. nie wiedzialam ze dafi robi kratki. polecacie? jak cenowo to wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam te kratki Dafi. Cenowo jest naprawdę spoko. w necie znajdziecie dokładne info o cenie. u mnie się sprawdza, a mam kratki w ogródku, który jest naprawde wymagający hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalina_32
Nigdy nie słyszałam o wspomnianych kratkach, a sama mam kratki od geoPRODUCT - bardzo dobre, wytrzymałe, świetnie się sprawdzają w ogrodzie ale mam je też na podjeździe do garażu (wysypane właśnie kamyczkami). w obu przypadkach wszystko super, do tego są wykonane z ekologicznego tworzywa. Mogę jak najbardziej polecić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×