Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dagi2014

dietetyk Milanówek?

Polecane posty

Gość dagi2014

Dziewczyny. Zrażona co prawda juz trochę dotychczasowymi doświadczeniami, ale jednak postanowiłam spróbować raz jeszcze spróbować schudnąć przy pomocy dobrego tym razem dietetyka. Mieszkam w Milanówku. Pomóżcie, potrzebuję kogoś naprawdę kompetentnego, sprawdzonego. Będę wam bardzo wdzięczna za wszelkie podpowiedzi :o)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozamunda7
ja polecam Nature House. Wiem,wiem,że teraz reklama w tv itd., ale są naprawdę skuteczni. Udało mi się zrzucić kilka kilogramów i przede wszystkim ustabilizować poziom cukru. Jest jeszcze w twoim pobliżu Instytut Łaknienia,ostro się reklamują w necie, ale nic nie słyszałam o nich z wiarygodnych źródeł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marina213
tez mam na swoim koncie kilku dietetyków, az w końcu trafiłam w warszawie i widzę efekty - zobacz sobie na ich stronie http://slimcenter.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość genefka
UWAGA! Tylko nie Instytut Łakoci. Wydałam tam dużo pieniędzy bez żadnych efektów. Pani niby miła i zapewnia o efektach, a wiedza mierna i porady takie, jakie można znaleźć w necie. Kolosalna porażka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagi2014
dziewczyny. dzięki za podpowiedzi poprosze o kolejne Jeśli chodzi o www.instytut-lakoci.pl - to WIEM że to porażka. Właśnie do nich się zraziłam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bianka P
mnie też nabrali w Instytut Łakoci. Lepiej jest samemu poczytac na ten temat w sieci, zamiast pakowac kasę za nic takim ludziom!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darek t
czytam tu o instytucie łakoci z Grodziska nie moge napisać nawet tej nazwy z duzej litery Wycisneli ze mnie w sumie kilka tysięcy nie oferujac w zamian kompletnie nic. Widze to dopiero teraz jak znalazlem nareszcie profesjonalna dietetyczke UWAGA na te firme, szkoda pieniedzy i glownie czasu też!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, szukacie jeszcze dietetyczki z Milanówka? Mam super miłą dziewczynę, która mi pomogła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucas33
Wiadomo sama dieta to za mało, trzeba też dołączyć jakąś aktywność, choćby nordic walking. Co do diety to skorzystałam z programu pana Łukasza z www.trener-dietetyczny.pl . Profesjonalnie obliczył jakie mam zapotrzebowanie energetyczne przy moim trybie życia i wspólnie zaplanowaliśmy co mogę i będę jeść przez najbliższe tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam www.satysfakcjadietetyk.pl ja na razie 8 kg mniej ale jeszcze sporo przede mna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam www.satysfakcjadietetyk.pl ja na razie 8 kg mniej ale jeszcze sporo przede mna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a Ja polecam panią Magdę z Centrum Vitalfit. Świetne rady, bardzo wiele mi wytłumaczyła na temat wpływu odżywiania na moje zdrowie. w pełni odpowiedzialna, rozumie człowieka i stara sie pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukk81
Ja odchudzam się bez dietetyka ale każdy ma inaczej;) ja daje radę sama wspomagam się suplement African Mango http://szczupla-kobieta.pl diety sama sobie rozpisuję i ćwiczenia chodzę na aqa aerobik;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dietetyk z pasją
Dnia 4.11.2016 o 10:30, Gość gość napisał:

a Ja polecam panią Magdę z Centrum Vitalfit. Świetne rady, bardzo wiele mi wytłumaczyła na temat wpływu odżywiania na moje zdrowie. w pełni odpowiedzialna, rozumie człowieka i stara sie pomóc.

Hmmm może i zna się na doborze diety a raczej przeczytała dużo na ten temat, ale jako osoba to już inna bajka..... Wszyscy klienci na 💯 % byli już obgadywani z postronnymi osobami Wiem i uwierzcie mi że jeszcze nie poznałam tak nie szczerej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×