Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Obrzęk śluzówki nosa po Nasivin Soft

Polecane posty

Gość gość

Moja córka za 4 dni kończy 3 miesiące, od paru dni ma katar, wydzieliny nie ma dużo, jest raczej przeźroczysta lub biaława, jedynie z nocy śluz jest zażółcony. Poszłam z nią do lekarza,żeby ja osłuchał i zobaczył gardełko. Zalecił inhalacje, wodę morską, odciąganie i krople nasivin soft 2x dziennie przez 3 dni.Kupiłam i zakrapiałam. Dziś mała miała jakby zapchany nos ale wydzieliny nie było, nie wiem czy to jakiś skutek uboczny,ale wydaje sie jakby nos był całkowicie przesuszony. Na noc już nie wkropiłam i wkrapiać nie będę,żeby nie pogorszyć sprawy. Proszę mi tylko napisać, czy wystarczy nawilżać wodą, inhalacją z soli i nawilżaczem w nocy i czy ten nos wróci do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsze slysze by tak malemu dziecku dawac taki lek.. Ja bym swojej 4 mc corce nie wkropila tego. Z woda morska nie szaleje a co dopiero z Nasivin. No ale pewnie o czyms nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krople te są przystosowane dla niemowlaków do 3 miesiąca 0,01mg/ ml i 0,025% od 3 miesiąca potem mają różne stężenie dla starszych dzieci i dorosłych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oki

Kupowałem sporo inhalatorów bo niestety migreny, kaszel przeziębienia to u mnie na porządku dziennym i rzeczywiście zgodzę się z tym, że ten sprzęt za 7 euro mini inhalator z Niemiec to wyjątkowe urządzenie, żeby za takie pieniądze działanie było tak dobre to niespotykane wśród tych różnych urządzeń jakie już miałem okazję mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuba
Dnia 9.09.2019 o 15:06, Gość oki napisał:

Kupowałem sporo inhalatorów bo niestety migreny, kaszel przeziębienia to u mnie na porządku dziennym i rzeczywiście zgodzę się z tym, że ten sprzęt za 7 euro mini inhalator z Niemiec to wyjątkowe urządzenie, żeby za takie pieniądze działanie było tak dobre to niespotykane wśród tych różnych urządzeń jakie już miałem okazję mieć.

Tez polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek

Ja już od jakiegoś czasu znam mini inhalator Clip ze względu na mój pobyt w Niemczech i już tam z niego korzystałem jako sposób na udrożnienie nosa w trakcie przeziębienia, tak więc dla mnie super, że także w Polsce się już pojawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×