Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Reniax90

Mydła naturalne

Polecane posty

Gość Reniax90

Witam Was czy któraś może kupowała mydła na www.krainamydla.com. Zastanawiałam się czy są dobre? Wpadłam na ich stronę przypadkiem, wyglądają ładnie, duży wybór ale nie jak z jakością tych mydełek? Będę wdzięczna za opinię o nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie używa sie mydła tylko KOSTKI MYJĄCEJ. One nawilzaja i sa zdrowsze dla skóry. Np kostka myjaca dove

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko mydło szare -biały jeleń jest mydłem naturalnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biały jeleń to nie szare mydło od tego zacznijmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racja szary jelen ma w sobie trochę chemii. Zdaje się jest też mydełko biały wielbłąd, czy szary wielbłąd nie wiem dokładnie. Ale naturalne mydła dostępne są w sklepach specjalizujących się właśnie w mydłach-u nas pod nazwą''mydlarnia'' . Oraz na stronach z naturalnymi eko produktami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a..te robią z trupa nie polecam śmierdzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a..te robią z trupa nie polecam śmierdzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mydło HB - oczywiście naturalne. Wiem jaki wpływ miało na moją skórę, jak wiele poprawiłam. Docelowo zmiana poszła diametralna i jednak wszystko wygląda jak powinno. Myślę również że to jest kwestia systematycznego stosowania jakościowego produktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mydło naturalne HB - nie jest tak, że od razu da cudowną poprawę, ale odpowiednio stosowane, powinno sprawić, że cera zacznie wyglądać o wiele lepiej. Ale nie oczekujcie cudów - na delikatność i zdrowie skóry trzeba też poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KArolineONA
Ja od kilku miesięcy stosuję mydło Enklare SOAP 1.0 i jestem baardzo zadowolona z efektów, skóra jest nawilżona, oczyszczona i jędrna. Dzięki kąpielom w mydle Enklare zniwelowałam bóle reumatyczne. POLECAM Z CZYSTYM SUMIENIEM. www.enklare.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, ja z czystym sumieniem mogę polecić mydełka naturalne firmy Karitee. Od kiedy przypadkiem natknęłam się na ich stronę i kupiłam trzy mydła nie mam już problemu z przesuszoną skórą. Często po zwykłych mydłach i żelach swędziała mnie skóra. Odkąd stosuję ich mydła skóra mnie nie swędzi i nie muszę się nawet balsamować. Polecam mydło oliwkowe mocno nawilżające i miodowe. Natomiast mydło cynamon z karobem ma obłędny piernikowy zapach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mydło 7 ziół HB. Pewnie, że zauważycie różnicę w stanie cery. Zresztą - to całkowicie normalne. Jeśli używacie systematycznie porządnego mydła, to szybko sytuacja powinna się poprawić. Skóra powinna być delikatniejsza, zdrowsza, w lepszej kondycji. To naprawdę wszystko ogarnia się normalną systematycznością. Pilnujcie tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwielbiam naturalne mydła i teraz nie używam już normalnych mydeł z drogerii od kiedy odkryłam te mydełka z tej strony https://dobrezrodlo.sklep.pl/naturalne-mydla. Najczęsciej używam mydła z avokado ale tez bardzo pomagają mi mydło na trądzik. Dla osób które zmagają sie z celulitem polecam polecam mydło antycelululitowe z wodorostami i minerałami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wera512
Mydła naturalne jak najbardziej polecam są świetne w codziennej pielęgnacji skóry. Oczywiście te mydła w 100% naturalne przykładowo ja zamawiam mydełka naturalne na ichemia.pl są bardzo dobrej jakości, duże i wydajne polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepsa
Dokładnie tak. Mydło 7 ziół, aby używane systematycznie i macie spokój. Zero problemów. Wystarczy dopilnować podstawowej pielęgnacji i powinno być OK. Skóra wymaga jakościowych kosmetyków. Ciężko uzyskać coś solidnego bazując na kiepskich kosmetykach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od dawna używamy mydła 7 ziół od HB i jest OK. Wiadomo, że najważniejsze jest korzystanie z tych samych produktów. Najważniejsza jest jakość, to ona ma kluczowe znaczenie, a porządne mydło musi być naturalne. Użyjecie byle czego, to wyjdzie wam tylko problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efelka
Bardzo lubię mydła naturalne! Świetnie nawilżają i odżywiają skórę, nie powodując przy tym żadnych podrażnień. Największy wybór mydełek naturalnych znajdziesz na: https://www.ichemia.pl .Często u nich zamawiam, bo mają dużo niższe ceny niż w sklepach stacjonarnych. No i do tego mydełka natualne pięknie pachną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wasabii
Biały jeleń nie jest mydłem naturalnym! Nie wiem czemu tak często przekazuje się tę informację. Może kiedyś było to mydło naturalne, ale obecnie już nie jest. Wystarczy sobie popatrzeć na skład. Poza tym na logikę, mydło naturalne wykoknywane z naturalnych wysokiej jakości olejków nie może kosztować 3 zł. Z uwagi na wysoki koszt produkcji oraz konieczność leżakowania,zanim dojrzeje... Polecam przetestować sobie jakieś fajne mydłko z mniejszej polskiej manufaktury mydeł i zobaczycie rożnicę. Przetestowałam ich trochę, przypadły mi do gustu mydła od Olivia plum z uwagi na to, że są na bazie naturalnej oliwy z oliwek: https://www.oliviaplum.pl . No i polecam koniecznie ich mydło z węglem. NIe jest do uzywania na co dzien bo ma właściwości lekko wysuszające ale bardzo dobrze nadaje się na pryszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ivona234
Całą gamę naturalnych mydeł znajdziesz na https://eko-banka.pl/ są super jakości i w 100% naturalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miluka
Naturalne mydła mają genialne właściwości i nie uczulają, ani nie wysuszają skóry. Super ofertę ma https://eko-banka.pl/ posiadają szeroki asortyment, który pomaga w pielęgnacji całego ciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga

A ja ostatnio zakupiłam dla męża bardzo fajne mydełko z tej strony : https://lux-men.com/mydla-do-brody 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×