Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość araksol

Pomoc domowa

Polecane posty

Gość araksol

Nie znoszę sprzątać i nie daję rady. Mam zamiar pomyśleć o pomocy tak raz dwa razy w miesiącu. Jakie to koszty i czego się spodziewać. Gdzie szukać? Czy mogę liczyć też na umycie okien. Ile kosztuje godzina pracy. A co z ogrodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprzatam  u innych
Mam 12 miejsc tygodniowo-domy,biura i mieszkania.Srednio wychodzi 25-30zl za h,to orientacyjnie bo placone za wykonana prace wiec jak skoncze wczesniej to wychodze Na okna umawiam sie dodatkowo-platne osobno Ogrodem sie niestety nie zajmuje Nie ukladam rowniez zadnych rzeczy,zabawe,dom jest pod tym wzgledem przygotowany,nie myje naczyn,nie piore,nie prasuje,nie sprzatam w srodku szafek,lodowek ,piekarnikow-chyba ze zostane poproszona za dodatkowa odplatnosc Do kazdego domu mam klucze,wspolpracuje z ludzmi kilkanascie lat Jesli masz pytania to odpowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam stałą pomoc domową i bardzo to mi ułatwia życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
. Mam zamiar pomyśleć o pomocy tak raz dwa razy w miesiącu. xxx żeby mieć czysto i porządek w mieszkaniu musisz mieś pomoc przynajmniej raz w tygodniu a w pozostałe dni trochę sprzątać sama! dwa razy w miesiącu to tyle co nic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam pomoc a raz w tygodniu na 4 godziny. Myje naczynia, podłogi, ściera kurze itp., okna raz na mc. Nie prasuje. Rzeczy odkłada jesli wie gdzie jest ich miejsce i nie wymaga to zaglądania do szafek poza kuchennymi. Płace jej 60 zł za kazdą wizytę + zawoże ją i przywożę bo u nas nie ma przystanku. Powierzchnia która sprzata to 110m - 3 pokoje, łazienka, kuchnia, przedpokój. Szukałam przez serwis pomoce domowe ale tam sie pąłci sporo za dostep do danych kontaktowych;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja pomoc domowa pzrychodzi 3 razy tygodniowo, czasami az 4, ale robi wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×