Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kratka trawnikowa

Polecane posty

Gość gość

Cześć :) planuję do swojego ogrodu kupić kratkę trawnikową. Chodzi o to, żeby położyć coś, co wyrówna trochę teren i pomoże uniknąć tworzenia się kolein od samochodu. No i wzmocni trochę nawierzchnie.. może ktoś coś polecić? Widziałam ostatnio gdzieś, że fima Dafi robi takie kratki i ponoć są dobrej jakości. Czy ktoś z tutaj obecnych posiada taką kratkę i może powiedzieć mi czy w ogóle warto zawracać sobie tym głowę? pozdrawiam Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o dzięki :) zdecydowałam ze ją kupie. zobaczymy czy sie sprawdzi ;) oazalo sie ze znajomy ma i mowi ze wszystko z nią ok, ze Dafi wszystkie swoje produkty robi dobrze i solidnie wiec i te kratki powinny byc ok. zobacazymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam sie ze te kratki dafi są ok. mam i jestem zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie można kupić te kratki trawnikowe Dafi? widzę, że polecacie chciałbyś coś więcej się o nich dowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kratki trawnikowe jak najbardziej sprawdzą się w ogrodzie. Nie musisz się obawiać o ich jakość czy funkcjonalność. U siebie mam kratki geoproduct, położone przed wjazdem do garażu,które sprawdzają się świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mam kratki właśnie z tej firmy. Na stronie można poczytać i zobaczyć więcej http://www.geoproduct.pl Sam bym na to nie wpadł, ale znajomi polecili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacek

ale spam się tutaj kręci tylko natrętna propaganda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×