Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość facett32

Nie pozwala się pocałować

Polecane posty

Gość facett32

Nie zauważyłem wcześniej tego działu, dlatego przekleję swoją wiadomość z ogólnego. Mam problem, dlatego proszę o radę. Ale od początku. Mam 32 lata, spotykam się z dziewczyną 10 lat młodszą. Poznaliśmy się na imprezie, strzał w minutę i nie odstępowaliśmy się na krok. Od tej pory randkujemy. Spotykamy się w soboty ze względu na odległość. Ona jest cudowną dziewczyną, ale skrytą i mało mówi o sobie... ale nie jest nieśmiała :) Od drugiego spotkania jest między nami kontakt fizyczny, pozwala mi się przytulać, głaskać, całuję ja po szyi itp. Nie odsuwa się kiedy przyciągam do siebie za pośladki. No właśnie, a nie mogę jej pocałować... O co tu chodzi? Całuję ją po twarzy, a gdy zbliżam się do ust przekręca się, wtula w moje ramię albo delikatnie odchyla do tyłu. Nie odsuwa się, więc dalej całuję i próbuję w usta, a ona znów ucieka. Pytałem ją czy mogę, powiedziała nie, zapytałem dlaczego, cały czas słodko się uśmiechała i odpowiedziała "no bo nie" i wybuchnęła słodkim śmiechem :) Nie wygląda na dziewczynę która bawi się w gierki, więc o co może chodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na moje to taki flirt, chce mieć usta gniecione na siłę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goźć
Też tak mam! Nienawidzę jak mi ktoś w buzi ozorem mieli, wymiana płynów ustrojowych, to najobrzydliwsza z możliwych rzeczy między dwojgiem ludzi. A może masz popsute zęby, albo nieświeży zapach z ust:x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmm... pewnie powodów może być wiele. Jeśli nie podejrzewasz jakiejś gierki to może jeszcze się nie całowała i się boi? Albo ma jakiś opór przed tym z jakiś względów? A może uważa, że za szybko się całować to nie wypada? Wiesz czy jest dziewicą? Bardzo to intrygujące... Jest między Wami spora różnica wieku, ciekawe czy to też ma znaczenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, nieświeży zapach to rzecz prawdopodobna. Nie łatwo coś takiego komuś powiedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo siepoprostu nei calowala nigdy..ja bym toobstawiala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facett32
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi :) No więc od początku. Z higieną u mnie wszystko ok. Co do gierek to nie taki typ dziewczyny, wg mnie odpada. Czy się całowała... przyznam szczerze nie wiem. Ale ma 22 lata, chodzi na imprezy, więc na pewno ma to za sobą. Czy jest dziewicą też nie wiem. Zastanawiające że pozwala na dotyk, przyciąganie za pośladki i całowanie po szyi, dekolt itp. Nie ucieka ode mnie i ogólnie od pieszczot. Co do różnicy wieku rozmawialiśmy o tym. Powiedziała, że jej nie przeszkadza, a nawet dodała, że różnica wieku między jej rodzicami wynosi 11 lat, u dziadków tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facett32
Dzięki dziewczyny za odp owiedzi :) No więc od początku. Z higieną u mnie wszystko ok. Co do gierek to nie taki typ dziewczyny, wg mnie odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze po prostu tego nie lubi? nie bylabym zdziwiona, nic milego to nie jest, obrzydliwe raczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facett32
Myślę że powiedziałaby mi że nie lubi tego, bo jak kiedyś pogłaskałem ją w jednym miejscu od razu zareagowała mówiąc że nie chce tego i że nie lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zacznij kupować prezenty - od razu będą całusy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facett32
To nie ten typ kobiet ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lądu kilka chwil
Też (być może też) nie lubię całowania. Przytulanie i inne sprawy jak najbardziej, ale całowanie jakoś mnie specjalnie nie kręci. Jak komuś zależy, to może dać buziaka, ale lizać się nigdy nie mam ochoty, nie znajduję w tym przyjemności. Co do mówienia, że "tego nie lubię", to faceci i tak nie wierzą. Przecież w filmach i serialach nawet 14 latki się całują i jest bosko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facett32
Tylko że ona nie ucieka kiedy całuję ją po twarzy szyi i nie są to zwykłe pocałunki cmok-cmok... zostawiam na niej ślinę i jej to nie brzydzi, więc nie rozumiem czemu miałoby brzydzić to samo tylko w usta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo jak CIebie nie ma swoim klientom ciągnie laski no i chce być fair wobec ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też nie dawalam się pocałować mojemu chłopakowi bo poprostu się wstydziłam bo nigdy się nie calowalam i nie mówiłam że nigdy nie miałam chłopaka ale jakoś poszło po alkoholu miałam 20lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facett32
Tyle że ona chodziła na randki, imprezowała, więc wydaje mi się że pocałunek ma dawno za sobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lądu kilka chwil
Całowanie w szyję jest ok. Ale może jest tak jak pisze koleżanka :) a dziewczyna, to że imprezowa, to nie znaczy że całuśna ;) może byle kogo nie całuje to po pierwsze, a po drugie nawet jeśli nie jesteś byle kim to się wstydzi. W sumie najlepiej byłoby ją zapytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facett32
Zapytałem :) Wszystko jest w pierwszej wiadomości. Kompletnie nie wiem co mam z tym fantem zrobić?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia23N
Te objawy o których piszesz mogą być z czymś związane ja np mam podobnie ktoś chciał Mnie kiedyś poważnie skrzywdzić i od tamtej pory mam blokadę totalną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facett32
Natalio, mam nadzieję, że ją nic złego nie spotkało. Dodatkowo pozwala mi na wszystko inne, tylko pocałunek w usta nie... Dziewczyny, dzięki za pomoc, ale muszę się zbierać. Porozmawiam z nią i dam znać jak mi poszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×