Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kto kupil w promocji ariel z biedronki ?

Polecane posty

Gość gość

Ostatnio była promocja w biedronce na proszki ariel ,lubię ten proszek ,nie raz kupowałam w promocji w netto czy kauflandzie i był w porządku.Wiem jak pachnie,jak dopiera ,jak wygląda.Kupiłam 1 opakowanie(całe szczęście,że jedno) i żałuję.Myśłałam ,że kupuję prawdziwy ariel ,a ten pachnie inaczej,zbyt mocno,granulki ma zielone (ten oryginalny ma czerwone),boję się go używać,że może nas uczuli.Jeśli ktoś go używał proszę o opinię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to po prostu chodzi o to ze jest to podroba jakby arielu nic ci sie nie stanie ale jakby rezultaty prania będą troszke gorsze sprawdz czy gdzies na opakownaniu nie ma napisu "wyprodukowano dla biedronka " a ile zaplacilas za ten proszek i ile kg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kosztował chyba 39 zł na 67 prań,wersja skoncentrowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zalezy jaki kupilas :) ja kiedys kupilam w bialym tekturowym opakowaniu na ktorym bylo zdjecie blondynki z czerwonej sukience i on pral super. Ale teraz widzialam, ze pojawil sie ariel z seri "white flowers" przed ktorym przestrzegam bo kompletnie nie dopiera prania wiem bo kiedys maz kupil :O i byl koszmrany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam ten proszek. Aż Sprawdziłam te granulki ;) i są zielone. Jak dla mnie pranie jest czyste, pachnące i nie uczula. Pierz śmiało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie ze produkty z biedronki sa produkowane dla niej i sa gorszej jakości ( te markowe wlasni też ), sprobuj wódki BOLS z Reala a Biedronki... poczujesz różnicę ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuje porównać składy tych produktów gorszej jakości i tych niby lepszych. Bedą takie same. Wódki nie pije, więc nie ma co porównywać. A proszek dla mnie ma takie same właściwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też kupiłem ten proszek i jest beznadziejny. Inny w zapachu, robi wrażenie jakiegoś ciemniejszego. Po praniu z ekstra płukaniem + dodatkowym płukaniem czego nigdy nie robiłem ubrania mają mocny zapach proszku. Dodatkowo jakby się do końca nie rozpuszczał, na czarnych ciuchach o praniu białe pozostałości. Po samym pudełku widać, że karton i nadruki jakieś inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×