Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Beatex

złote nici

Polecane posty

Gość Beatex

Przyglądałam się sobie w lustrze i stwierdziłam, że wyglądam o jakieś 10 lat starzej niż wynika to z dowodu... W sumie to nie ma się co dziwić, dzieci rozwód... Szukając jakichś metod na odmłodzenie twarzy trafiłam na artykuł o wszczepianiu pod skórę nici ze złota Czy któraś z was słyszała coś o tym zabiegu? A może już go wykonała, podzielcie się ze mną opiniami, bo szczerze mówiąc sama nie wiem co mam o tym myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze nie obrażaj, po drugie jak nie masz nic ciekawego do powiedzenie to lepiej to przemilcz, przecież to dobrze że kobieta o siebie dba. Każda powinna a nie tylko stękanie że czemu zdradził, a zdradził bo inna zapuszczona nie była....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena_s_76
Ja tam też cię popieram, co prawda na temat metody o której piszesz nic mi nie wiadomo, w ogóle chyba to jest coś nowego bo na necie niewiele jest informacji w tym temacie, ale oby tak dalej. Nie ma co gnuśnieć, trzeba iść do przodu i dbać o siebie. A może spróbujesz fotoodmładzania? teraz jest na to najlepsza pora, bo przed i po zabiegu nie wolno się opalać, więc zanim słońce na dobre zagości to już będziesz miała ładną "nową" twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zmień dietę, uprawiaj sport, wstrzykiwanie cudow w twarz nic ci nie pomoże, zobacz jak wygląda edyta gorniak, jak opuchniety chomik, a przeciez stac ją na najdroższych lekarzy plastycznych a i tak wygląda fatalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy ma tu trochę racji. Ja też jestem zdania, że zdrowa styl życia, dieta sport - to są rzeczy, które przynoszą najlepsze efekty. Ale jest tu haczyk, bo jeżeli od dziecka nie miało się dobrych nawyków żywieniowych, a głównych sportem były szachy, to teraz zmiana stylu życia nie jest już w stanie nadrobić tego co zostało zniszczone. I w takiej sytuacji owszem jest potrzebna wizyta u specjalisty, żeby naprawić wyrządzone do tej pory szkody, a potem tak jak pisze poprzedniczka/poprzednik dieta sport dieta sport i można liczyć na to że efekty uzyskane sztucznie zostaną z nami na dłużej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolega_
Beato odpuść sobie wszczepianie złotych nici w twarz a jak w głowie coś nie tak to wlej do niej tylko butelkę oleju proponuję słonecznikowy i nie słuchaj rad "aldona.swietak@o2.pl" gdyż pisze głupoty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Racja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze dla urody to jest : woda, słońce, powietrze i zdrowa żywność / owoce i warzywa w dużej ilość /.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze dobrze sto procent naturalnosci myslaby kto-to dobre dla nastolatek wszystkie o tym wiemy. polecam wiecej snu i jakis ******* swierzym powietrzu. no i oczywiscie w miare zdrowo jedz, ale kochana jak nie za dobrze bedziesz sie czuc i jednak bedzie potrzeba zeby cos wiecej zrobic to seria peelingow chemicznych lub np thermolifting (podczerwien)-bezbolesnie, bez ciecia, klucia itd. wada jest taka ze wydasz troche kasy a najlepiej ze 3 zabiegi zrobic, ale rezultaty powinny byc :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×