Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość janek345

czy warto się szkolić

Polecane posty

Gość gość
ja myslę,że dokształcac się zawsze warto! Nie dość, że sie rozwijasz zawodowo, to i jeszcze czasem pracodawca popatrzy przychlniej. A jakie wybrac, to już chyba kwestia rynku i tego, na co jest zapotrzebowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja888
Pewnie, że warto. Dobrze jest podszkolić się w konkretnym zawodzie jaki chce się wykonywać. Polecam Wam przede wszystkim konkretne szkolenia kelnerskie, barmańskie i sommelierskie. Do tego polecam Wam firmę Hm Academy. Podsyłam link: http://www.hmacademy.pl/. Bardzo dobra, znana firma, sprawdzcie ofertę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warto się szkolić. Każdy kurs do dzisiaj wielki plus na rynku pracy. Najlepiej jeśli takie szkolenie odpowiada również naszemu poprzedniemu wykształceniu (rozszerza dziedzinę na której się znamy) lub chociażby naszemu hobby. W końcu praca ma też sprawiać przyjemność. Polecam Ci zajrzeć na stronę: http://www.edupharma.pl . Tutaj znajdziesz specjalistyczne szkolenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja teraz zarabiam jako fryzjerka, ale specjalizuję się głównie w przedłużaniu włosów. Szkolenia zrobiłam w Beauty for You. Trwało szybko, wszystko dobrze wytłumaczone i na brak klientek teraz nie narzekam :) Właściwie zwróciło mi się już po 2gim zabiegu! Jako jedyna firma prowadzą szkolenia z 17 metod przedłużania, zagęszczania i uzupełniania włosów. Osobom, które odbyły kurs przedłużania włosów przysługuje wysoki rabat na włosy, a co za tym idzie można później w atrakcyjny sposób oferować swoje usługi w kosztach naprawdę interesujących, stąd mam właśnie dużo klientek. Może spróbujesz tego? Dyplom w języku polskim i angielskim plus jeszcze zestaw startowy z włosami i akcesoriami. No i rabat na włosy! Zwróciło się szybko i było warto. Trzeba rozwijać swój biznes, samo fryzjerstwo jest wszędzie, a brak właśnie specjalistów od przedłużania i zagęszczania włosów – a chętnym naprawdę mam dużo! No i na początku byłam po kursie zdezorientowana, nie wiedziałam jak zacząć, ale dobre jest to że oni pomagają Ci, służą radą, uczą też jak zdobyć klientów! Podstawy marketingu też wytłumaczyli na kursie :) Teraz zastanawiam się nad odbyciem kursu na instruktorkę, oczywiście również w Beauty for You. Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że warto się szkolić. Jeśli pracujesz, zajmujesz się dzieckiem i narzekasz na brak czasu, doskonałym rozwiązaniem są podyplomowe studia e-learningowe, np. z pedagogiki czy pedagogiki specjalnej. Wyższa Szkoła Pedagogiczna im. J. Korczaka przoduje w Polsce w kształceniu przez internet. Ma najlepiej skonstruowaną i największą platformę e-learnigową, z której można korzystać nawet na smartfonach czy tabletach. A jeśli interesują Cię krótsze formy kształcenia, WSP im. Korczaka prowadzi dziesiątki kursów i szkoleń z rozmaitych dziedzin, m.in. z oświaty i edukacji, z dietetyki i zdrowego stylu życia, z zarządzania zasobami ludzkimi, z administracji publicznej, marketingu czy z kompetencji osobistych i społecznych. Oferta tej uczelni jest naprawdę przeogromna i imponująca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie jakieś pomysły na własną działalność gospodarczą? Dużo szukałam i obecnie niestety jestem bezrobotna, ale w urzędzie pracy powiedzieli mi że mogę poszukać sobie firm oferujących kursy, a urząd mi to opłaci. Zastanawiałam się nad kursami fryzjerskimi, szczególnie zwróciło moją uwagę beauty for you, gdzie mają szkolenia z przedłużania włosów. Czy myślicie, że warto skorzystać? Chyba teraz każda kobieta chce ładnie wyglądać i może miałabym szansę wreszcie mieć przyzwoite zajęcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze do fryzjerskiego dorob sobie jeszcze kurs na kosmetyczke lub wizażystke? W http://www.zdz.lodz.pl/ prowadzą. Mogłabyś wtedy rozszerzyć dzialoalność i miec usługi fryzjersko-kosmetyczne, moim zdaniem bardzo fajny plan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój zespół pracowników chce się kształcić bo nic za to nie płacą a tylko zyskują!. mam firme handlową 10 osób.ostatnio zakupiłam dla wszystkich Kurs walutowy na www.kurswiedzy.pl Wszyscy byli zadowoleni a ja mam pewność ,że są dobrze przeszkoleni i lojalni.polecam wszystkim, którzy na poważnie myślą o własnej karierze zawodowej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walerka25
To fajnie, że kształcisz pracowników, ale uważam, że zarządzając ludźmi we własnej firmie także nie można zapominać o samokształceniu. Akademia Menedżera http://akademiamenedzera.com/ organizuje kursy dla kadry wyższego szczebla, która zarządza zespołem. Dzięki takim szkoleniom można poznać współczesne zarządzanie strategiczne, rozwinąć kompetencje przywódcze, pozyskać umiejętność efektywnego zarządzania ludźmi i wiele więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi kurs na sekretarkę – asystentkę szefa, organizowany przez www.zdz.lodz.pl bardzo pomógł w znalezieniu wymarzonej pracy. Tam znajdziesz w ogóle różne, ciekawe kursy, po których moim zdaniem łatwo można znaleźć pracę. Kadra, prowadząca kursy jest wykwalifikowana i ma fachowe, zaangażowanie podejście do kształcenia. Szczerze mogę Ci polecić kursy tego zakładu, wszystko jest tam profesjonalnie zorganizowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×