Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Magdalena1982

Czy jest ze Mna z milosci?

Polecane posty

Gość Magdalena1982

Od kilku miesiecy spotykam sie ze wspanialym facetem, od samego poczatku dobrze sie dogadywalismy, ciagle kupuje mi kwiaty i jest nam razem cudownie. Lecz od jakiegos czasu zaczelam sie zastanawiac czy on nie jest ze mna ze wzgledu na pieniadze lub seks. Moze to glupie ale czasami mam takie wrazenie. Mam fajny samochod, bardzo dobrze zarabiam a on ma sporo mniejsza wyplate przez co o samochodzie teraz nawet nie mysli, mnie to w ogole nie przeszkadza bo pieniadze nie sa dla Mnie az takie wazne ale nie wiem czy dla niego to nie jest dobry sposob na wygodna przyszlosc. Za kazdym razem kiedy robimy razem cos do jedzenia to ja kupuje wszystkie produkty, troche zle sie z tym czuje ale glupio jest mi to powiedziec. Kolejna sprawa to seks, nie bede ukrywac, ze to uwielbiam i moglabym sie z nim kochac calymi nocami ale nie jest to dla Mnie priorytetem a obawiam sie ze dla niego tak, z innymi dziewczynami tego nie mial wiec moze dlatego jest mu tak dobrze ze Mna bo kiedy tylko ma ochote to ode Mnie to dostaje. Pomyslalam ze jak bede miala okres to sprawdze jak sie zachowa w tej sytuacji to stwierdzil ze przeciez "lodzika" moge zrobic . Dlatego nie wiem co mam myslec. Moze ktos z was powie mi jak moge "sprawdzic" na czym na prawde mu zalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×