Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość druga sypialnia

wolna sypialnia co zrobic

Polecane posty

Gość druga sypialnia

mamy w domu wolna sypialnie. nie wiemy co z nia zrobic, bo to bedzie pokoj dziecka (pracujemy nad tym), ale narazie stoi taki pusty, do pomalowania. zastanawiam sie tylko co zrobic. pomalowac na neutralnie i potem jak przyjdzie czas, to przemalowac, czy pomalowac od razu na kolor jaki mi sie obecnie podoba i tak moze zostawic. co byscie zrobili w takiej sytaucji? gdybym wiedziala, ze ta sypialnia bedzie np dla gosci od razu zabralabym sie do roboty, ale czekamy na fasolke, i tak czekamy i nie wiem co zrobic z pokojem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaką fasolkę? szparagową? i co ma fasolka do malowania pokoju? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość druga sypialnia
staramy sie o dziecko :) miejmy nadzieje, ze sie uda, ale nie wiadomo kiedy, wiec nie wiem jak pomalowac ta sypialnie. czy tak jak bym chciala,czy neutralnie i jak bede w ciazy to po prostu przemalujemy znowu pokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomaluj tak jak ma być docelowo. Ja bym tak zrobiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym pomalowała neutralnie na piaskowy żółty albo beżowy a potem użyła typowo dziecięcych dodatków w pokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość druga sypialnia
docelowo ma byc wcale nie az tak dziecinnie, ale z drugiej strony, jak tak pomaluje, to moze pozniej zmienie zdanie o kolorach i bede chciala malowac znowu. nie moge sie zdecydowac. znowu jak pomaluje na bialo, czy bardzo neutralnie to moze byc ten pokoj nijaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybierz tło - w dowolnym kolorze, nawet białe. Resztę zrobią dodatki.\ Daruj sobie ostre kolory - w zestawieniu z toną zabawek wygląda to tandetnie i wnętrze robi się przeładowane. http://www.homebook.pl/inspiracje/pokoj-dziecka/36706_-pokoj-dziecka-styl-vintage Wystarczy pas kolorowej tapety z fajnym motywem, żeby pokój stał się dziecinny. Albo naklejki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no fajnie, staracie się o dziecko i nie wiesz jak pomalować pokój, ale dalej nie wiem, po co pisałaś o fasoli... kolor ma być fasolowy czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale masz problem. A jak nie mozesz miec dzieci albo cie jutro przejedzie samochod? Pomaluj jak chcesz. Albo 2 sciany na niebiesko I 2 na rozowo. Bo to wiadomo co to za fasola sie wykluje? Tepa dzida.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość druga sypialnia
Chce pomalowac tylko 1 sciane na inny kolor. Wiem ze diabel tkwi w dodatkach i duzo latwiej zmienic kolor dodatkow jak sie znudzi pokoj. A reszcie radze sie nie wypowiadac, nie udawajcie ze umiecie czyac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dzieciece pokoje maluje sie jeszcze na rozowo i niebiesko??? Te mieszkania, w ktorych kazdy pokoj pomalowany na inny kolor kojarza mi sie z kostka rubika, ani nie wyglada to ladnie, ani modnie, ani tym bardziej stylowo. Pomaluj pokoj na neutralny kolor (co nie znaczy zolty!), bo przeciez nie wiesz czy i kiedy w ciaze zajdziesz, poza tym tak, jak wyzej napisano to meble i dodatki tworza atmosfere, a zreszta jedna sciane zawsze mozna przemalowac jak bardzo by trzeba bylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli to była aluzja do mnie to pisałam piaskowy żółty a nie żółty :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość druga sypialnia
niby fajnie, jak dom jest w neautralnych kolorach ale czasami mi czegos brakuje jednak. nie lubie miec wielu dodatkow, wiec czasami tez nie poszaleje na tym polu, wiec akurat u siebie sciany mam kolorowe, ale mieszkam w domu wiec gora od dolu jest oddzielona neutralnie, a kazda 1 sciana w pokoju jest w mocnym kolorze. co do zoltego, to mialam sypialnie dla gosci w takim bardzo bardzo bladym zoltym i byla bardzo ladna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomalowąć neutralnie, żółty? zielony? to kolory nieprzypisane do płci :) ii można potem dodsatki dokupić :) fajne rzeczy dziecięcie teraz są na storepedia.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My wiedząc, że będziemy zaraz starać się o drugie dziecko (pół roku po kupnie mieszkania) zostawiliśmy jego pokój nieużywany. Po prostu stały mebelki, był porządek, ale życia tam nie było. Teraz (po 1,5 roku) gdy zaraz rodzę, zaczyna tam się coś dziać. Nie wiem, po co robić pokój na czas kilku miesięcy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomaluj neutralnie,jako pokój dla gości,jeśli będziesz miała dziecko a lubisz inne kolory to dwa dni i masz inny kolor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co robic pokoj dla dziecka jak się nie jest nawet w ciąży??? Skąd wiesz, ze w ogole kiedykolwiek będziesz? Nie wszyscy mogą mieć dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnia wypowiedź... przykra. Póki są plany i marzenia o dzieciach to trzeba się tym cieszyć i myśl o pokoiku jest ok. Natomiast kolor jest póki co najmniejszym problemem. Tym bardziej, że nasza Druga Sypialnio masz tak naprawdę tak sprecyzowane wobec pokoju oczekiwania, że jak przeczytasz swoje wypowiedzi i niektóre porady powyżej to na pewno znajdziesz Ten kolor. :) Co do Fasolki / gdy jest w brzuszku Maleństwo to część Mam mówi do niego Fasolko/ to życzę Ci, żeby Dzieciątko o którym marzysz pojawiło się na świecie zdrowe i kochane. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×