Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość satisfyaa

Facet nizszyo 3 cm!

Polecane posty

Gość satisfyaa

Czy 3 cm to duzo? Jesli facet jest nizszy ode mnie o 3 cm to bedzie widoczne i jak bardzo jesli tak? ma ktos jakis przyklad takiej pary?! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
malo, zreszta jesli ci na nim zalezy to co za roznica ile ma wzrostu ? widuj***ardzo duzo par w ktorych facet jest nizszy, moja przyjaciolka ma 175cm a jej facet 170 i sa od 8 lat razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 Terenia 0
Niski facet to gowno, poza tym taki zawsze będzie miał kompleksy na punkcie swojego wzrostu, więc będziecie budować niezdrową relację damsko-męską 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no bez przesady, ze gowno, lol ;) ale zależy ile masz.. jak około 180 to spoko..ale jak np. 160 a on 157 to faktycznie mogą być z nim problemy ;) w sensie mega kompleksy które mogą zniszczyć najlepsza relacje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edaa99
ludzie.. przeciez najwazniejsze jest uczucie. nie przejmuj się! 3 cm to nie jest duzo. jesli go kochasz to bądz z nim mimo tego. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiście mam 171cm a mój facet 168 cm ,czy to jest bardzO widoczne macie jakieś przykłady albo po prostu powiedzcie co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochasz go czy do zdjecia go potrzebujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczerze co o tym myśle: - że jesteś pusta - że nic w życiu nie osiągniesz, będziesz zawsze takim szarakiem pracującym za 1200 zł bo przeceniasz zdanie innych nad swoje pragnienia uczucia - że faceci są jednak inteligentniejsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczerze co o tym myśle: - że jesteś pusta - że nic w życiu nie osiągniesz, będziesz zawsze takim szarakiem pracującym za 1200 zł bo przeceniasz zdanie innych nad swoje pragnienia uczucia - że faceci są jednak inteligentniejsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kocham go, ale mam pewien problem, juz on uslyszal pewne pogloski na temat nas w sensie ze "nie dobrana para itd. " I zdenerwowalo to nas troche, dlatego postanowilismy sie rozejzec czy innych to nenci,i dlatego wlasnie moze zamieszczam ten temat,poniewaz czujemy sie jakby prawdziwa milosc nie miala znaczenia tylko nasz wzrost.Tak moze i masz racje ze jestem pusta bo zostalam wychowana w idiotycznej rodznie,gdzie nie bylo mowy o czyms takim jak prawdziwa milosc, ale ja go szczerze kocham,naprawde!!Tylko męczylo mnie to na jaka skale ludzie sa w stanie nienawidzic innych ze wzgledu na to jacy sa, i w jakim stopniu sie to objawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym się brzydula faceta mieć niższego od siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego jestes sama i siedzisz na kafeterii a twoi znajomi to ci wirtualni:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja Gościowa
Ludzie będą zawsze gadać i w dodatku niezyczliwie. A to nie powinno was rozstrajać, tylko scalać. Jesli tak nie jest, to tym bym sie martwiła - nie wzrostem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tej osoby co napisała że niski facet to g***o. Jak możesz tak w ogóle pisać człowieku o kimś innym? Nie wstyd ci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 Terenia 0
Nie wstyd 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andkaa
hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andkaa
to normalne u Tereni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a powinno byc wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×