Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

garderoba co powinno się w niej znaleźć trzymać

Polecane posty

Gość gość

co trzymacie w garderobie, co powinno się w niej znaleźć, oprócz ubrań oczywiście. czy walizki, sprzęt sportowy np narty rolki, czy pościel, ręczniki, koce, obrusy? co tam jeszcze można trzymać? deske do prasowania, odkurzacz? a co powiecie o dodatkowej toaletce dla kobiety? czy samo duże lusterko do przeglądania się wystarczy? dodatkowo powiem, że ma być funkcjonalna dla rodziny planującej dziecko i dla dwóch pokoi na wynajem które mają być przy (albo w ) domu (parter i poddasze) POMOCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co trzymacie w garderobie, co powinno się w niej znaleźć, oprócz ubrań oczywiście. czy walizki, sprzęt sportowy np narty rolki, czy pościel, ręczniki, koce, obrusy? co tam jeszcze można trzymać? deske do prasowania, odkurzacz? (a czy powinny byc w domu 2 odkurzacze?-jeden na górze drugi na dole? czy lepiej nosic po schodach?) a co powiecie o dodatkowej toaletce dla kobiety w garderobie? czy samo duże lusterko do przeglądania się wystarczy? dodatkowo powiem, że ma być funkcjonalna dla rodziny planującej dziecko i dla dwóch pokoi na wynajem które mają być przy (albo w ) domu (parter i poddasze) POMOCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trup w szafie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w garderobie mam ubrania, torebki i buty. ma chyba z 5m2 mieści sie tam decha do prasowania, i jest duze lustro, bez toaletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a coś bardziej realnego niz trup w szafie? :) te walizki powinno się trzymać, narty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie te walizki trzymać? zrobić jakąś półkę u góry/ tylko nie za ciekawie jakby się to na łeb zwaliło, moze lepiej na podłodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
toaletka jak najbardziej, ale nie ma sensu zagracać. A co do odkurzacza zobacz sobie tu: http://www.beam-djak.pl - centralny rozwiazuje problem, bo nie trzeba taszczyć po schodach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Garderoba powinna być wyposażona w odpowiednie meble i akcesoria. Szafa, wieszaki, szuflady, nawet wmontowana deska do prasowania to świetny pomysł w takim przypadku. Polecam zerknąć do jednego sklepu internetowego: http://www.eurofuturo.pl, tam mają duży wybór akcesoriów do garderoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frykadela
No ja mam właśnie garderobę i mam tam wolny kącik, no i tak myślę nad urządzeniem tam sobie toaletki.. Akurat mój mąż jest stolarzem, więc zrobiłby mi mebel, a do tego chciałam zamówić podświetlane lustro, bo i pomalować się można porządnie przy takim, wystroić, dobrać biżuterię, a i super wygląda i świetnie dekoruje pomieszczenie. Znalazłam takie fajne lustra tutaj: http://www.lustra-led.pl/pl/produkty/soleda-pattern-light.html Czy któraś z was ma może takie u siebie? Bo jestem ciekawa, jak spełnia swoją funkcję i jak to się komponuje w takim garderobianym wnętrzu. Chciałam zrobić jakąś wizualizację, ale nie mogę nigdzie znaleźć darmowego programu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie potrzebne do garderoby rzeczy można znaleźć na allinside.pl ;) Jeśli któraś z Was nie chce przepłacać to polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołączę do Waszej rozmowy, bo od dawna marzy mi się garderoba w moim domu. I co najważniejsze, chciałabym w tym roku zrealizować to marzenie :). Mam jeden wolny pokój, który obecnie jest taką "graciarnią", w której trzymamy pudełka po sprzętach AGD, czy po prostu rzeczy, które w danej chwili są nam niepotrzebne - ale wystarczy uporządkować to pomieszczenie i będzie ok. Chciałabym zamówić zestaw szaf do garderoby, myślałam o ofercie firmy Komandor - https://www.komandor.pl/ Może ktoś z Was zamawiał już tam meble na wymiar? :) Mam nadzieję, że wszystko pójdzie po mojej myśli i będę mogła cieszyć się przytulną i przestronną garderobą, w której zmieszczę wszystkie ubrania, torebki i buty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jam

Ja mam sobie urządzić garderobę w nowym pokoju i będę w niej miała tak:

A)na półkach: Walizkę, ubrania, rolki, łyżwy, buty, koce, ręczniki, plecaki, worki

B)na wieszakach: kurtki, bluzy

C)lustro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marzy mi się, może kiedyś. Garderoby nie wydają mi się być takie popularne w Polsce, ja większość inspiracji wyszukuję sobie po angielsku - wpisz "walk-in closet" w google grafika czy pinterest i cały twój świat,
Warto jest również szukać porad na blogach wnętrzarskich, zerknij sobie chociażby na stronę:
https://www.wnetrzamichala.pl 

Jest tutaj bardzo wiele pomysłów na to jak ciekawie urządzić wnętrze.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×