Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość magdzia5

salon kosmetyczny w Bielsko Biała

Polecane posty

Gość Princzi1
Witam zna ktoś właścicielke salonu "babski raj" bielsko?chodzi mi o nazwisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otrzymałam od moich koleżanek voucher-prezent urodzinowy Groupon - 2-godzinny Pakiet Luksus Spa w Gabinecie Masażu i Urody (prawdziwa nazwa tego gabinetu to Perła Młodości) ul. Cechowa 10 w Bielsku-Białej. Skorzystałam z pakietu w dniu 14/07/2018 - podczas miłego masażu bardzo miła pani zachęcała mnie do ponownego skorzystania z usług tego gabinetu, tj. do skorzystania z tego samego pakietu w tej samej co na Grouponie cenie, tj. 99,99 zł. Stwierdziła, że jako ich klientka (stałam się nią 14/07) otrzymam ten pakiet w cenie z Grouponu poza Grouponem (bo jak zamówię przez Groupon, to gabinet będzie musiał coś Grouponowi zapłacić). Skorzystałam z propozycji - zgodnie z wytycznymi ominęłam Groupon i zadzwoniłam bezpośrednio do gabinetu, żeby zamówić 2 pakiety luksus spa (dla mojego męża i dla mnie), dokładnie takie same, jak te z oferty na Grouponie. Najpierw nie było terminu, potem nagle właścicielka sama do mnie zadzwoniła, żeby mnie poinformować, że jednak cudownie znalazły się dla nas 2 miejsca na 21/07/2018. Po raz kolejny podczas tej rozmowy potwierdziłam, że zamawiam 2 pakiety luksus spa (takie same, ja te z 14/07) i w tej samej co wtedy cenie, czyli 99,99 zł za 1 szt. (czyli zgodnie ze złożoną mi przez gabinet propozycją). W odpowiedzi usłyszałam od właścicielki, że tak, oczywiście. Na miejscu okazało się jednak zupełnie inaczej!!! Dwie miłe panie wykonały miły zabieg spa (niekompletny, bo pomniejszony w stosunku do tego z 14/07 o 2 elementy), a przy płaceniu skończyło się wielką awanturą z właścicielką (w obecności pracowników, innych klientów oraz mojego męża, dla którego był to prezent urodzinowy!!!) - właścicielka nieoczekiwanie zażądała ode mnie zapłaty pełnej ceny za oba pakiety, tj. zamiast 200 zł miałam zapłacić 338 zł!!! Po długiej awanturze (włącznie z blokowaniem drzwi wyjściowych przez właścicielkę, żebyśmy przypadkiem nie uciekli!!!) finalnie zapłaciłam 269 zł (właścicielka zrobiła mi łaskę…) TOTALNE OSZUSTWO!!! NIKOMU NIE POLECAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasha

Mogę wam polecić rewelacyjne miejsce w Krakowie, nazywa sie Sekrety Piekna. Mimo, ze jestem z Bielska,to jakos wole jezdzic na zabiegi do Krakowa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ile w BB jest takich salonów? Duża konkurencja? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chodzę do Good Day Spa, mają świetne usługi, produkty dobrej jakości, jestem bardzo zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja żona chodzi do salonu kosmetycznego Good Day Spa i jest bardzo zadowolona. Ja też 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×