Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sasanka785

NIEPŁODNOŚĆ WTÓRNA. Czy komuś się udało?

Polecane posty

Gość Sasanka785

Sasanka785 Witam! Tak jak w temacie - stwierdzono u mnie niepłodność wtórną :/ Mam już 6 letniego synka, dwa lata temu zaszłam w kolejną ciąże którą niestety straciliśmy smutas.gif . Od tamtej pory staramy się o rodzeństwo dla synka ale nie wychodzi .... Jestem na lekach - wyniki idealne a tu NIC. Już nie mam siły i nie wiem co robić smutas.gif Czy ktoś ma podobny problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałaś robione hsg? partner badał nasienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sasanka785
Hej, Miałam robione wszystkie badania - byłam w szpitalu na trzy dni i tam zbadali mnie od A do Z. Mąż wykluczał że z nim coś nie tak, bo nie pali, nie pije, ćwiczy i zdrowo się odżywia. Ale po tak długim oczekiwaniu na kolejno potomstwo namówiłam go na seminogram - jutro o 8:30...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale czy robili Ci droznosć jajowodów? bo 3 dni w szpitalu to mogli Ci hormony sprawdzać, poza tym to że mąż nie pije, nie pali itp. nie wyklucza słabej jakości nasienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sasanka785
Tak tak robili - jak wszystko to wszystko :) On się załamie jak to w nim będzie problem :/ Ale takie są stereotypy, że jak już jedno dziecko chłop zrobił to przyczyna musi być w kobiecie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to niech nie przesadza w razie czego, bo to jednak nie koniec świata i jednak jest kilka sposobów na poprawienie jakości nasienia, a monitoringi cyklu miałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sasanka785
Tak - ale tylko trzy razy i dlatego lekarz kazał zbadać męża i może się coś więcej wyjaśni. Nie wiem co mogę jeszcze zrobić? Jak z nim będzie wszystko ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
narazie poczekac na wynik badania męża, a potem działac dalej, jestes w o tyle dobrej sytuacji, że jedno dziecko juz masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sasanka785
Wiem ale zawsze marzyłam o większej gromadce :) No nic - chyba muszę trochę odpuścić bo za bardzo napieram :) Siostra właśnie twierdzi że mam "blokadę psychiczną"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja marze chociaz o jednym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sasanka785
Też masz problemy z poczęciem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie jest niepłodnosć idiopatyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sasanka785
Przykro mi :( Czyli u Ciebie też wszystko ok a nie wiadomo czemu nie możecie zaskoczyć? Tak? A długo już się staracie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 lata- tak, wszystkie badania sa w porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sasanka785
A zażywasz jakieś leki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz jedynie duphaston w drugiej fazie cyklu, ale przerobiłam tez clo, choc niepotrzebnie, bo owulacje mam w porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sasanka785
To podobnie jak ja - tyle że mam luteinę. Też zażywałam clo. Mam jeszcze metformax no i kwas foliowy. Wspomagam się też naturalnie no ale jak widać bezskutecznie. Kurde najgorsze jest to że jak się bardzo chce to nic nie wychodzi... A myśleliście o in vitro? Albo inseminacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamierzamy podejśc do in vitro, ale w tym momencie troche nie mam czasu na zabranie sie do tego, więc jeżeli do konca roku sie nie uda, to będzie w koncu ivf, a ty widze tez już troche leków przerobiłas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sasanka785
No niestety dla fasolki trza się faszerować :) To w takim razie trzymam kciuki :) A dowiadywaliście się już mniej więcej co i jak i gdzie? Bo też nie wykluczam że zaczynam o tym myśleć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ljak wygląda procedura itd. to doskonale wiem, klinike też mam raczej wybraną, pozostaje się jedynie zorganizowac czasowo, zbadajcie to nasienie, bo być może to jednak właśnie tu lezy przyczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się udało po 9 miesiącach starań. Po 7 nieudanych cyklach zaczęłam stosować npr, kupiłam sobie komputer cyklu. Współżyliśmy dokładnie w owulację i wtedy zaszłam w ciażę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli potwierdzenie owulacji na monitoringu nie daje efektów, to npr, ani żaden komputer cyklu nic nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gori
ja tez miałam stw. niepłodność wtórną rok starań, w lutym badanie HSG dziś mam 4 testy pozytywane i beta 16 mlU/ml - martwi mnie ten wynik, no wydaje mi sie za niski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powtórz bete po 48 godzinach i wtedy będziesz wiedziała, czy przyrost jest prawidłowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sasanka785
Coś czuję że wyniki będą ok no ale zobaczymy... A można zapytać o jakiej myślałaś klinice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sasanka785
Gori a ile jesteś po miesiączce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja ginekolog twierdzi, ze najlepszy jest Bocian w Białymstoku, co jest trochę bez sensu bo u siebie w mieście mam 4 kliniki, no ale jak robić, to raz a skutecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sasanka785
Skoro tak radzi to warto tam pojechać. Mój natomiast polecał w Krakowie Parens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gori
cykle ma 28 -30 dzis 32 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gori
cykle ma 28 -30 dzis 32 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×