Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Masaż Kraków

Polecane posty

Gość Ania pacjentka
Ja tam nie narzekam i chciałabym mieć go tylko dla siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam super masażystę który przyjmuje niedaleko krakowa ,nie podaję tutaj do niego namiaru ale gdy chcecie to napiszcie do mnie na maila to podam telefon elizabell@interia.eu Wie czego potrzebuje kobieta w danej chwili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masaz warszawa
do gość 2014 07 05 (15:43) jesteś typową kobietą czyli... chciałabym, ale boję się, doszukując się sytuacji, które nie mają miejsca w rzeczywistości. to dzieje się w twojej wyobraźni. nikt w szanujących się gabinetach masażu nie wykracza poza to, co jest dozwolone. twoje przyzwolenie na masaż erotyczny lub tantryczny musi być zdecydowanie czytelne i ty musisz wyrazić zgodę na tego rodzaju przyjemność. wystarczy mały gest, naturalna reakcja twojego ciała, a masseur odczyta to i dokończy wspaniałego dzieła. bliskociala@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam kiedyś podobny dylemat, byłam na kilkudniowej wizytacji właśnie w Krakowie i zaprosiłam właśnie tego Stanka do hotelu. Przyjechał dosyć przystojny facet zapytał czego oczekuję i kazał się przygotować. Byłam tak roztrzęsiona że nie mogłam się wyluzować! Ale wyszłam na początku zdjęłam tylko stanik i to leżąc na plecach, z tego co zauważyłam to jemu nawet się to podobało. Zaczął mnie .masować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po chwili masażu już się tak wyluzowałam że mażyłam żeby nie przestawał i chciałam zapytać czy zostanie na noc ale nie chciałam wyjść na puszczalską. Gdy skończył bez problemu wstałam nago dałam mu buziaka i sie pożegnaliśmy. Przeżycie powiem wam Panie niesamowite!!! Nigdy nie zapomnę tego masażu i tego gościa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja miałam dość poważny dylemat czy skorzystać z takiego rodzaju masażu, borykałam się z tym jakiś czas. Pewnego dnia znalazłam ofertę na ul. Armii Krajowej( cennik jednak Krakowski od150 zł do 200 zł/h ) i postanowiłam skorzystać, w ofercie oprócz masażu erotycznego były masaże wyszczuplające oraz klasyczne więc w razie czego miałam alternatywę żeby zmienić opcje z masażu erotycznego np na wyszczuplający. Po długim namyśle wykonałam telefon w celu umówienia terminu, o dziwo telefon odebrała kobieta, po chwili byłam umówiona. Salonik był niewielki ale w miarę przytulny, wcześniej Pani przygotowała pokoik, świeczki, kadzidełka i tym podobne. Rozebrałam się i położyłam na stole ( oczywiście w bieliźnie ) , po chwili do pokoju wszedł on- masażysta, nie ukrywam trochę mnie sparaliżowało – pojawił się strach ( najtrudniejszy moment ) ale powiedział dzień dobry, jak się czuje i się przedstawił po czym zaczął masaż , miał ciepły glos i ciepłe dłonie. Najpierw masował mi plecy i ramiona, potem łydki i uda, zabawiał rozmową, po głowie zaczęły mi przemykać myśli typu jaka ty jesteś głupia, tyle stresu, po co przecież to nic takiego, właśnie nic takiego a miało być erotycznie !!!! ... i tutaj paradoks – tego czego się wcześniej obawiałam zaczęło być natręctwem, przez myśl przeszło mi, że właściwie to nie wybrałam masażu erotycznego i pewnie skończy się na zwykłym masażu!!! Poczułam ,że jestem nakręcona, właściwie to go nie widziałam, nie wiedziałam jak wygląda , jedynie czułam jego dotyk i słyszałam głos.... w końcu pytanie – Przepraszam czy Pani zamawiała masaż erotyczny ?, czy tylko klasyczny ? Paraliż – Natłok myśli ale w mojej głowie nie było odwrotu - .... erotyczny Delikatnie rozpiął mi biustonosz, zwolnił ruchy, najlepiej co wspominam to opuszki jego palców gładzące ni wewnętrzną część uda, potem powiedział żebym się obróciła na plecy, gładził mi piersi, brzuch i podbrzusze... wtedy odważyłam się otworzyć oczy po raz pierwszy, miał około 35 lat, ciemny blondyn, raczej dobrze zbudowany w moim typie, był przystojny, ale bardziej kręcące było to jak mnie dotykał, pewnie i wyrafinowanie na swój sposób, zamknęłam je z powrotem i otworzyłam po wszystkim – miałam nieziemski orgazm, po wszystkim czułam na przemian wstyd i dziką satysfakcje, niesamowite uczucie. To było ok. rok temu wspomniany salonik już nie istnieje, podobno koszta utrzymania przewyższały zyski, cóż widocznie Polska nie jest jeszcze na to gotowa, na szczęście mam jego nr i korzystam z usług do tej pory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy możesz podać namiary na tego masażystę? Ja byłam kilka razy u stanka ale on chyba zmienił zawód a bardzo przyzwyczaiłam się do takich masaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ... myślę, że mogę, jednakże wolałabym Ci wysłać w prywatnej wiadomości, nie tutaj na forum publicznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nocny
ta nieudolnie napisana autoreklama pojawiła się trzykrotnie na łamach kafeterii tj. 2014 07 20 w godz. 01 43, 02 11 i 02 15. zamówić telefonicznie to można taxi. albo kawę w barze. masażu nie robi się z zapiętym biustonoszem i nie kończy się przez majteczki na pupie. no właśnie, kto zdjął majteczki z pani pupy, i w którym momencie? troszeczkę pogubiłeś się, podszywając się pod Matyldę_75 kobiety zdecydowanie inaczej opisują swoje przygody z salonów masażu i z zasady zachowują tajemnicę dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zachwycone plecy
Polecam Panią Bernadetke,jest niewidomą masażystką i naprawde czuje pod swoimi paluszkami wszystkie napięte miejsca. Jej numer tel to 607 332 331 przyjmuje w swoim mieszkaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2014.07.06 Znam super masażystę który przyjmuje niedaleko krakowa ,nie podaję tutaj do niego namiaru ale gdy chcecie to napiszcie do mnie na maila to podam telefon elizabell@interia.eu Wie czego potrzebuje kobieta w danej chwili Drogie Panie myślałam że skończy się na kilku email a do tego czasu przychodzą ich setki dlatego proszę nie piszcie już do mnie bo nie mam szans ani czasu odpisywać. Przepraszam ale proszę o wyrozumialość Jak macie ochotę skontaktować się z Nim to macie jego telefon 664263424

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podajesz numer telefony,,a tu na sms nie ma odpowiedzi gdy dzwonię to jest komunikat że połączenie nie może być zrealizowane. Jak można inaczej się skontaktować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podałam prawidłowy numer telefonu. Z tego co wiem nie odpisuje na smsy,a co do połączeń telefonicznych to nie kłam bo dopiero wczoraj dzwoniłam do niego umówić się i odebrał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na masaz w krakowie bardzo polecam www.studioangel.pl -uratowali mnie od bolu kregoslupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inny "mvmasaz@gmail.com" Nie jest polakiem ale mowi po polsku. Robi w domu czy hotelu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli chodzi o masaze to polecam medicor http://medicor.krakow.pl/zabiegi/ Oferuja m.in. masaz klasyczny, sportowy, relaksacyjny... ale tez masaz leczniczy. Ja akurat korzystam z tych modelujacych sylwetke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena_sykes
Zajrzyj sobie tutaj – www.salondewi.pl . Jak dla mnie najlepsze studio masażu w Krakowie. Byłam kilka razy i z pewnością jeszcze tam wrócę. Ja akurat zdecydowałam się na masaż tantra – strzał w dziesiątkę. Super atmosfera, świeczki, spokojna muzyka i przede wszystkim czas na relaks i odprężenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was bardzo serdecznie! Ja osobiście zajmuję się masażem -oferuje masaż bioregulacyjny całego ciała polega on na masażu manualnym całego ciała plus uciskanie punktów akupresury dodaję równiez do niego masaż dzwiękiem czyli misami tybetańskimi to bardzo wyjątkowy masaż bardzo relaksujacy i uzdrawiający Zależnie od potrzeb może być delikatny lub bardziej intensywny -masuję w dwóch miejscach w Krakowie oraz u siebie w domowym gabinecie-namiar na mnie -695522874 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RobertK
Krakowskie Centrum Masażu- pani Natalia ma diabelsko mocne ręce i masaże są na prawdę świetne. Polecam masaż Tajski :) super !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabela33
Sporo czytałam ostatnio o masażu tajskim i faktycznie może zdziałać cuda. W Krakowie jest nawet centrum specjalizujące się w tym masaże - Centrum masażu tajskiego Chai Yo http://www.tajskimasaz.pl/ . Masażystki mają ogromne doświadczenie i wiedzę zdobytą na kursach w świątyni Wat Po w Bangkoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wpisów powyżej czy ten facet w Krzeszowicach jeszcze przyjmuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszecie o facecie z Krzeszowic,ja korzystam z jego usług od dłuższego czasu i powiem wam dziewczyny zawsze jest cudownie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecałabym masaż tantryczny,byłam u masażysty w Krakowie, jest tantrykiem. Wiele osób nie wie co to jest tak naprawdę. Oto opis ze strony www mojego masażysty: "Tantra to nauka o tym jak wykorzystać energię seksualną jako energię życiową. Dodatkowo, tantra podnosi jakość seksu, ponieważ pozwala na wymianę energii między kobietą i mężczyzną w akcie miłosnym. Masaż tantryczny ma na celu rozluźnienie ciała i zmysłów oraz uwolnienie zblokowanej energii seksualnej, z której kobieta czerpie radość do życia. Masaż może wywołać orgazm u kobiety. Masaż wykonuje się z olejkami, przy świecach, z odpowiednimi zapachami i muzyką. " Masaż był bardzo przyjemny, momentami za bardzo i poczułam po prostu więcej ochoty do życia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masaże  Kraków Częstochowa
Hej, witam serdecznie, mam nadzieję że mój anons zwróci Twoją uwagę. Od niedawno mieszkam w Krakowie, zajmuje się masażami zawodowo od kilku lat. Wykonuje masaże relaksacyjne relaksacyjno - erotyczne tantryczne - masaż całym ciałem Jest to oferta skierowana wyłącznie do kobiet. Tak tak dyskryminacja, no niestety mogę trochę pogrymasić w mojej dziedzinie :) Zadzwoń do mnie chętnie udzielę Ci wszystkich szczegółów. Masaże mogą być pełne bądź nie. To ty decydujesz co ma się wydarzyć. Na razie jeszcze nie posiadam stacjonarnego salonu w KRK jeśli jednak bywasz w okolicach Częstochowy tam takie miejsce posiadam. W Krakowie jestem dostępny od poniedziałku do piątku 18-23, w Częstochowie pracuje w weekendy. Zalecam kontakt dzień wcześniej. W Krakowie na razie jedynie dojazd do Ciebie ze stołem i olejami do masażu Pozdrawiam Cię cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masaże Kraków Częstochowa
masazekrk1990@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Homerehab
Szukasz profesjonalnego masażu w Krakowie? www.homerehab.pl HomeRehab masaż mobilny Kraków – przeniesie profesjonalny salon masażu do Twojego domu. Jeżeli cenisz sobie prywatność i swój czas to jesteśmy właśnie dla Ciebie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą masaży z dojazdem do domu oraz miejsca pracy na www.homerehab.pl – masaż mobilny Kraków MASAŻYSTA DOJEŻDZA DO TWOJEGO DOMU, SZEROKA GAMA ZABIEGÓW, WYKWALIFIKOWANI SPECJALIŚCI, MASAŻE RELAKSACYJNE, REHABILITACJA Masaż klasyczny, masaż leczniczy, masaż relaksacyjny, masaż sportowy, masaż ujędrniający twarzy, szyi i karku, wizyta fizjoterapeutyczna (opcjonalnie – kinesiotaping, porady dietetyczne, ćwiczenia rehabilitacyjne), kinesiotaping, antycellulitowy masaż bańką chińską

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×