Gość gość Napisano Marzec 27, 2014 wczoraj zakonczylam leczenie mojej biednej piatki :-) plomba jest, zab mnie nie boli, ale nie mogę nic gryzc, bo wtedy przechodzi mnie prąąąąąąąąd :) Ze to moja pierwsza plomba, to nie wiem, czy to normalne?czy cos się dzieje? :) dzięki za odpowiedz! Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach