Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tata adam

nie chce więcej dzieci dla dobra żony

Polecane posty

Gość tata adam

Byłem przy porodzie còreczki ktòry trwał prawie 17 godzin. To nasze pierwsze dziecko ale od zawsze chcieliśmy mieć dużą rodzinę.Zona zmierzyła się z porodem naturalnym. Innego niż naturalny nie uznaje. Widziałem jak się meczy i cierpi. Nie chce wiecej dzieci by nie musiala znów przez to przechodzić. Czy powinienem trwać w tym przekonaniu czy starać sie przekonać ją do ewentualnego kolejnego porodu w znieczuleniu? Oboje pragniemy kolejnych dzieci ale boje się jej cierpienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przynajmniej teraz docenisz jej poświęcenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
decyzje pozostaw zonie, to ona bedzie rodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważasz, że tylko ją poród bolał? Ja miałam cc, ale ile się ucierpiałam po pionizacji to moje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tata adam
Zawsze ją doceniałem...teraz doceniam ja jeszcze bardziej i jestem z niej dumny. Nie chce by przechodzila przez to ponownie, kocham ją i nie chce by cierpiała. To chyba zrozumiale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a o adopcji nie pomyslales?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tata adam
Nie mòwie o cc bo wiem ,ze to wcale nie jest mniej bolesne. Mi chodzi tylko o przekonanie jej do znieczulenia przy porodzie drogami natury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale to chyba jej sprawa czy chce cierpieć czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli ból nie przekonał jej do znieczulenia nic na to nie poradzisz. To jej ciało i ma prawo sama o nim decydować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to twoja kobieta powinna zdecydować, ja rodziłam bez znieczulenia i myślę o drugim dziecku kiedyś tam i nie boję się kolejnego porodu. co nas nie zabije to nas wzmocni, mój facet też był przy mnie i do tego czasu jak ktoś pyta jak poród to ja się śmieje że ok, że do przeżycia, że owszem bolało ale nie ma co się na tym skupiać bo to było minęło, a mój facet zawsze aaaa taki ból, że na następny poród nie pójdzie bo on się nie będzie stresował, że drugi raz by nie dał rady i tylko boli i boli, że bał się że ja tego nie przeżyje. Wy faceci nie jesteście tak mocni fizycznie i psychicznie jak kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×