Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martablond

Starania o dziecko wiosna 2014

Polecane posty

Gość paulina512
Dołączam się do tabelki STARACZKI: nick____________wiek______cykl starań__________termin@ Sasanka785_____28_____________25___________@24.04.2014 metusia_________25______________1___________@26.04.2014 martablond ______32 _____________1___________@30.04.2014 małami90213_____24 _____________5___________@ ok. 2-3.05.2014 Gosia Małgosia____25_____________2___________@11.05.2014 Jolanta255_______24_____________2____________@12.05.2014 martha0_________23_____________2____________@13.05.2014 Tacyta___________35_____________3___________@14.05.2014 badyliano________25______________7____________@maj. 2014 Agata___________32______________36___________@maj.20 14 paulina512 ___________23______________1___________@ 2 maj.20 14 CIĘŻARÓWKI: nick_____ wiek____tc_____które dziecko_____płeć dziecka_____termin Eulalia ___29_____ 7 __________1 __________XXXXXXXX_____ 17.12.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina512
Dziękuję:) Dodam że po stosunku około tydzień miałam tak silny ból jajników aż mi było niedobrze, rano obudziłam się chora.. ogólne osłabienie, bolały mnie wszystkie mięśnie głowa.. tragedia po prostu. Ale mam nadzieję że coś z tego będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny! Co tak zamilkłyście? A może męczycie swoich facetów ? :D ja Wam powiem, że przez mój obniżony ostatnio nastrój dałam swojemu trochę spokoju, ale ostatnie 3 dni mamy dość intensywne, aż do tego stopnia, że mąż zapytał mnie dziś "Co dziś na obiad robimy?" widząc moje zdziwienie dodał "Kochanie, nie samym seksem człowiek żyje" :D co tam u Was ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia Małgosia
Hej dziewczyny:) przepraszam że długo sie nie odzywałam ale praca praca praca ale już jestem i obiecuje poprawę:p Ja rozpoczęłam z mężem starania i chyba dziś mam owulacje dzis 14dc bo jakoś dziwnie się czuje boli mnie jajnik z czego bardzo sie ciesze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Gosia, przeprosiny przyjęte :D skąd znam tą radość z bólu :P mnie też wczoraj w nocy pobolewał jajnik i dzisiaj tak bardzo delikatnie :) no oby coś z tego było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia Małgosia
Oby oby:) wykorzystujemy wszystkie okazje...więc może sie wkoncu uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia Małgosia
Jolu a kiedy ta Grecja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ten wtorek :) 6 maja wracamy, a 10 zaplanowałam nam i znajomym taką sporą imprezę wiosenną, żeby czas mi szybciej płynął :) 12 maja powinna być @ więc żeby nie szaleć z niecierpliwości muszę się czymś zająć! Mam nadzieję, że czas szybko zleci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia Małgosia
Ale Ci zazdroszcze tego wyjazdu:) jeszcze Grecja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia Małgosia
Ja niestety nie dostałam urlopu i pracuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pocieszenie Ci powiem, że to będzie nasza pierwsza majówka, bo odkąd mój mąż pracuje w tym miejscu co teraz, to niestety wcześniej musiał siedzieć w pracy, więc raz na wozie raz pod wozem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia Małgosia
No to sie Wam należy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba tak :) zobaczymy jak wszystko się ułoży :) dopóki nie zajdę w ciążę to będę pewnie tak cały czas odwracała uwagę swoją i męża od starań i myślenia 'udało się czy nie'... inaczej bym zwariowała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SummerLove30
Hej Dziewczyny ! Mozna sie przylaczyc do topiku? zaczynamy z mezem starania takie powazne od kwietnia. :) mam 30 lat. zycze Wszystkim owocnych i przyjemnych staran :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj, SummerLove :) również życzę powodzenia :) i przyjemnych starań :) dopiszcie się do tabelki na wcześniej stronie :) i zapraszamy do dyskusji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj przepraszam, Paulina już się zapisała :) może coś więcej o sobie napiszcie, jak wygląda Wasz cykl, czym w życiu się zajmujecie, jakie odczucia Wam i Waszym partnerom towarzyszą przy "staraniach"... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolcia - seks w dniach płodnych jest zawsze najlepszy :) Fjny prezent ci mezulek zrobił. Zabijecie mnie ale zrobiłam test w sobotew wieczor (24 dc ) i dzis rano 26 dc. Sobota jedna kreska. Dzisiaj po jakis 7 nim bardzo delkiatny cien drugiej kreski ( wynik ma byc odczytany 5 min po, ale max 10 min ) ten cien to pewnie dlatego ze pod spodem w tescie jest barwnik na druga kreske. Jestem w goracej wodzie kapana :( Boli mnie brzuch na @. Został mi jescze jeden test, ale nawet nie bede go juz robic. Czekam cierpliwie. Nowe dziewczyny witajcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Specjalnie tez sprawdzilak kiedy robilam tesc jak zaszłam w ciaze - w 30dc. A Ty Eulalio w ktoreym dni cyklu robiłas swoj. Powiem szczerze ze trosze smutno mi sie zrobiło, ale tylko troszke, ale zdrugiej strony to sie troche ciesze, bo złapałam jakies cholerstwo (grzybice )wystarczylo ze jeden dzien byłam przeziebiona, miałam goraczke i juz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Martusia!! :) przy Twoich cyklach już niedługo będziesz mogła zrobić test, który da Ci wiarygodny wynik :) a może ten delikatny cień to nieśmiała zapowiedź dorodnych dwóch kresek :) ja bardzo mocno trzymam kciuki za to!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madeline89
Witam:-)dołączam się jako przyszła mama ,jestem w 6 tygodniu ciąży.Pozdrawiam i wszystkim forumowiczkom życzę tych najpiękniejszych dwu kreseczek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie druga kreska, nawet cien wyskakuje od razu razem z pierwsza, a nie najpierw pierwsza a potem cien druga. Troszke mi smutno, bo to zawsze smutek jest, ale z drugiej strony to ciesze sie zwlaszacza ze jakis chorobsko mnie wzieło, no i ten termin styczen mnie przerazal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia, może Ty się wybierz do lekarza, chyba, że masz coś na grzybice w domu... Ciężko się tego cholerstwa pozbyć szczególnie gdy organizm osłabiony przeziębieniem. Madelin, gratuluję serdecznie, fajnie że dołączasz, nasza ciężarówka Eulalia będzie miała towarzystwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zlapalam pierwszy raz pare lat temu, to teraz ciagle mi sie odnawia. czasem odechciewa mi sie tego leczyc, bo wylecze tydzien przerwy i znowu. Wiesz ja była dosłownie 1 dzien przeziebiona, zadnych lekow nawet nei zażywałam i juz mnie złapało. Wkurza mnie to. Musze sie szybko wyleczyc zeby za 2 tyg zaczac dzialac, a nie moge meza zarazic przeciez :P no a nie chciałabym robic miesiaca przerwy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madeline89
O na szczęście nie jestem już sama! :-) Dziwne, ale na razie nie wymiotuję, a w pierwszej ciąży było to dla mnie zmorą, ale chyba nie zawsze tak jest dziewczyny?? Niech któraś mnie pocieszy, żebym już tak nie panikowała, że znowu będę wyglądać jak cień człowieka...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Modeline - widze ze wymioty poranne to nie tylko moja przypadłośc hehe :) Ja wymiotowałam do konca 1 trymestru. A jesli moze spytac, ile masz lat, i jak dlugo starałas sie o pierwsze i drugie dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madeline89
Mam 25 lat, córcie urodziałam 5 lat temu, zaszłam w ciążę w drugim cyklu starań. Tym razem trwało to od tycznia ubiegłego roku, ale pewnie dlatego że mąż pracuje w delegacjach i ciężko było trafić w "odpowiedni moment":-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile masz wosen martablond??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×