Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martablond

Starania o dziecko wiosna 2014

Polecane posty

Gość gość
Hej, Jeśli jeszcze ktoś tu wchodzi to urodziłam kilka dni przed terminem naturalnie. Bez znieczulenia bo wszystko postępowało bardzo szybko. Prawdę mówiąc prawie poród bym przespała. Na porodowce zjawiłam się w ostatniej chwili z rozwarciem na 8 cm :D nawet wszystkich dokumentów przy przyjęciu nie zdążyłam podpisać. Mała urodziła się dość spora bo prawie 4 kg. Teraz już waży ponad 7, ma 3 miesiące, od dwóch przesypia całe noce. Śpi jednym ciągiem od 23 do 11. W pierwszym miesiącu życia wstawalam do niej raz na nocne karmienie. Ogólnie córką bardzo spokojna, musieliśmy jej badać cukier i chodzić do neurologa, bo aż pediatra była zdziwiona że takie dziecko mamy. Na szczęście wszystko z nią ok, po prostu takie dziecko. Gdy nie śpi to lubi sobie ginąć z plecków na brzuch i obserwować świat. Zabawki jeszcze średnio ją interesują, woli gdy ktoś ją zagaduje. Wtedy guga i się śmieje. Myślimy już o kolejnych staraniach o dziecko. Może jesienią? Zobaczymy. Piszcie, co i Was jeśli jeszcze ktoś tu zagląda przypadkiem. Pozdrawiam gorąco, Jola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia Małgosia
Hej, Jolu moje gratulacje:-) ale się cieszę,że masz córeczkę:-) oby dalej wszystko było super i spała jak najdłużej całe noce, bo ja miałam tak do 6 miesiąca a później to różnie. Teraz ma rok zaczęła chodzić i noce są bardzo różne niekiedy śpi całą noc a niekiedy budzi sie kilka razy nawet z płaczem, dr mówi że niektóre dzieci tak przeżywają swoje nowe umiejętności że w nocy wszystko okazują ale za to w dzień caly czas chodzi uśmiechnięta... Jolu jeszcze raz gratuluje i wszystkiego najlepszego:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka323
Ja też niedawno urodziłam śliczną, zdrową córeczkę. Jednak udało nam się po długich, długich staraniach. Straciłam już nadzieję. Myślałam, że może coś ze mną nie tak, ale wszystkie badania był w porządku. Mąż też poddał się badaniom i wszystko okazało się w porządku. Koleżanka, która miała ten sam problem poleciła mi zastosowanie suplementu poprawiającego płodność- http://sklep.havac.pl/glowna/10-dr-bocian-dla-niej.html. Zamówiłam zarówno dla siebie jak i dla męża. Po 3 miesiącach okazało się, że jestem w ciąży. Byliśmy z mężem prze szczęśliwi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie... 25 marca dostałam zastrzyk prygnol, starania, 28 potwierdzone że już po owulacji. 1 kwietnia test pozytywny. 4 kwietnia będą 4 ( normy < 0.5 ciaza) czy jeszcze jest nadzieja ? Okres mam mieć 8 kwietnia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×