Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martablond

Starania o dziecko wiosna 2014

Polecane posty

No własnie, wygadaj sie , napisz co ci na sercu lezy, az poczujesz choc troche ulgi :) Głowa d góry, jak nie ten cykl to nastepny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elua
Metusia a od kiedy Ty bierzesz ten bromergon?? Bo mi lekarz powiedział że najpewniej to własnie ta prolaktyna blokuje owulację i jeśli się ją obniży (a podobno bromek jest b.skuteczny) to owulacja powinna wrócić. Pociesze Cię że ja też najpewniej nie mam owulacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elua- mnie nie pociesza to,że Ty nie maszprawdopodobnie owulacji przez prolaktyne..nie zycze Ci tego. Biore pierwszy cykl wiec cudow tez sie niema co spodziewac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Ja już jutro wracam z urlopu, czuję się tu fenomenalnie, zero rzygania! zrobiłam dziś sporo kilometrów, zero plamień, bóli, nic. Jest super :-) tak tylko wpadłam na chwile :-) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elua
metusia, może źle się wyraziłam. Chodziło mi o to że nie jesteś jedyna z tym problemem i jak czytałam o tej przypadłości to wiele dziewczyn po bromergonie właśnie zachodzi w ciąże!! Hiperprolaktynemia jest jedną z najczęstszych ale jednocześnie stosunkowo łatwą do wyleczenia przyczyną problemów z zajściem w ciążę więc będzie dobrze!!! Jeden cykl to na prawdę krótko, ja biorę 2 m-ce i idę na kontrolę w przyszłym tygodniu więc wtedy dam znać czy się coś poprawiło. A Ty kiedy masz zrobić powtórne badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elua-kochana,trzymam kciuki zeby jak najpredzej prolaktyna spadla:)a ja mam w polowie maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia Małgosia
Dzień dobry dziewczyny:) jak miło wstać kiedy piękny słoneczny dzień i jeszcze wolny od pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj po poludniu robiłam, po 5 min wyszła bardzo blada kreska. Wynik odczytujes się po 5 do 10 min. Może jutro albo na dniach zrobie nowy ale coś mi się wydaje że ....będzie 2 kreski. No zobaczymy zresztą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martus! trzymam kciuki! ale z rana juz powinna normalnie wyjsc,popoludniu albo nie wychodza,albo sa slabe,rob rano!:) kupilamdzis sobie len mielony,wcalenie jest taki niedobry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martus,ikiedy ten tescik,juz siedoczekacniemoge;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwony żonkil
witam Was dziewczyny!dzięki za słowa, które podniosły mnie na duchu. Teraz z niecierpliwością czekamy na wynik Marty, daje 100% że bedą dwie kreski i termin na ten styczeń, co jego nie chciałaś. Ja też swojego syna urodziłam 17 stycznia i byłam bardzo szczęśliwa mimo tragedii jaka mnie w tym czasie spotkała. Dziecko to zawsze nadzieja. że będzie dobrze, daje siłę, żeby ze wszystkim sobie radzić, bo jest dla kogo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta-trzymamy za Ciebie wszystkie kciuki:) Eulalia nie bedzie juz sama;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://ifotos.pl/zobacz/DSC0570[1_enrnsxq.jpg/ wysłałąm meza do apteki po tes, zrobie jutr czyli w 31 dc. Dodam ze @ nadal nie mam i prawie ze nie czuje juz zebym miała ja dostac. Albo soeie ciaze uroiłam, albo naprawde w niej jestem. Jestem przestraszona, wiem ze to brzmi strasznie, ale mam takiego cykrora ze hoho, oswajam sie z ta mysla ze moze rzeczywiscie jestem w ciazy. Jesli tak bedzie to szok, szok szok! Ze stresow nie spałam dwie noce, lece z nog, nie mam apetytu,, bo ja tak zawsz ereaguje na stres. Nie wiem co powiedziec jeszcze. Jutro rano zrobie, pewnie znowu o 4 rano sie zbudze :( to od razu dam wam znac. Sory ze si enie odzywałam ale długi weekend, wiec wiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eulalia ty tak nie kracz heheh, bo zostaniesz forumową wróżką :)Kurcze sama jestem ciekawa co to jutro wyjdzie z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego wszystkiego nie spytałam - Eulalia opisz jak sie udała majówka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie od 27 lutego zaczęłam brać tabletki ,antykoncepcyjne o nazwie Stediril30 brałam je do marca 25 marca dostałam miesiączkę i po niej przestałam brać tabletki ponieważ staram się o dzidziusia 3 kwietnia współżyłam z mężem bez zabezpieczenia 4.04 miałam przerwę i 5.04 współżyłam do 6.04.i w tym czasie miałam dni płodnedo 12/04 tak wykazał mi kalkulator dni płodnych i niepłodnych 7 .04 zacząłł mnie boleć dół brzucha na następny dzień zaczęłam krwawić ale nie trwało to długo kilka dni może 3-4 dni. po tych krwawieniach miałam parę dni wolnego i zaczęłam kochać się z mężem 14>04 16>04 oraz 19-20 .04 ,chciałabym się dowiedzieć czy mogło dojść do zapłodnienia w tak szybkim czasie po odstawieniu tabletek, robiłam parę razy test ciążowy ale zawsze wychodzi negatywnie :( nie wiem jak mam teraz liczyć czy po prostu od tego 25 marca nie mam miesiączki czy od tego 8.04 sama już nie wiem proszę o poradę chciałabym mieć dzidziusia ale to nie wychodzi ....panie doktorze czy miałam 2 razy miesiączkę 25.03 i 8.04 czy to po prostu od odztawieniu tabletek czy po prostu aszłam w ciąże proszę o poradę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metusia, jescze poczekaj do jutra ok? Sama nie wiem co tu o tym mysles. Dziwi mnie to ze w wieku 27 lat robiłam dziecko przez 5 miesiecy, no fakt stersowąłam siebie i meza na maksa, i biedak nigdy nie mogł sie przez to "wstrzecić " w moja owu, dopiero ostatnim razem jak wyluzowałam to sie podstepem wstrzelił. Ale teraz - mam 32 lata prawie, cykl ten przez stresy uznałam za stracony, no udało sie co prawda 2 razy w owu zadziałać. no ale zeby tak od razu miało sie udac? Nie no to nie możliwe chyba? Śluzu miałam jak na lekarswo, dosłownie wypatrywałam owu, jajeczkowanie maiłąm tak słabe, co mi sie nigdy nei zdarza, czesto mam tak ze czuje moment wydostania sie jajeczka, mam pełno śluzu, chcice na meza jak jakas napalona gowniara. A teraz? Prawie zero objawów. Metusiu widziałaś test? Co o nim uwazasz? Myslisz ze wiarygodne jest wynik po jakis 5 min? Dlaczego nie wyszedł od razu? Kurcze musze wytrzymac do jutra rana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha wiedziałam, ja jestem jakaś wiedźma po prostu :-) jak czytam to co piszesz to jakbym siebie czytała. Tak od razu? Jak to możliwe? :-) Babo ciesz sie, bedziesz miała dziecko! Ja robiłam test w dniu spodziewanej @ i dzień po i w obu przypadkach druga kreska była jaśniejsza. Ale fajnie, będzie nas dwie. Czas na resztę dziewczyn! Majówka wyjazdowa udała sie super, mieliśmy ekstra pogode, duzo spacerowałam i czułam sie rewelacyjnie. Teraz po powrocie do miasta już nie jest tak kolorowo bo od razu mi niedobrze :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekaj czekaj, na wynik testu jutro, bo jescze roznie moze sie okazac. Boze gdybym jak wiedziała ze tak łatwo pojdzie to poczekałabym jescze ze 2 miesiace, tak jak marzyłam zeby dziecko urodziło sie marzec kwiecien, a nie zadno mi sie tak nie udało, o syn jest ze srodka lata. No coz pozostaje z trzecim sie tak wstrzecic. Wiesz co Eulalia ja dajej w to nie wierze, jak musz ejutro zoaczyc test, zeby si eprzekonac czy ten był jakis lewy czy naprawde pojawi sie druga kreska. O Boziu ten styczen mnie przeraza brrrrr. Wiem ze głupio gadam, ale mam tysiac mysli na minutye, i pomyslec ze niby jakies doswiadczenie mam, bo mam juz dziecko. Ojoj taka stara i tak głupiutka jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze ze zajełam sie praca, o inaczek pewnie schudłabym od razu ze 2 kilo z nerwow ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×