Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

"ten" garnitur

Polecane posty

Gość gość

Hej :) szukam w krk salonu z modą męską gdzie jest możliwość zamówienia niepowtarzanego garnituru. Zaczynając od materiału, przez krój, wzory i na kolorze kończąc, dodatkowo szytego na miarę. Za 3 miesiące wychodzę za mąż i nasza uroczystość od podstaw jest wyjątkowa. Jak z moją suknią nie było problemu, tak ze strojem dla narzeczonego owszem. Krawcowa odpada, bo potrzebujemy firmy która się na tym zna od "podszewki", a znalezienie czegoś o czym myślimy jest praktycznie niemożliwe. Zna ktoś coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krolowa jest tylko jedna
a skad jestes? znam fajna pracownie krawiecka w Laskach pod Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Krakowie możesz bez problemu zamówić taki garnitur w salonach Evita, mają serwis szycia na miarę linii Corpus Line. Wszystko idealnie dopasowane do sylwetki, duży wybór tkanin i jakość gwarantowana przez niemiecką fabrykę. Polecam! Tu masz stronę z ofertą http://evita.com.pl/r,171.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc mercedes
witam,w katowicach tez kupisz taki garniak szyty na miare,właściwie tworzysz go sam od podstaw ,koszt koło 4 tys,ale napewno materiały są warte godne tego produktu,tym bardziej ze mam juz jeden garnitur okazjonalny z wilvorsta i jestem zadowolony,polecam sklep na chopina,evita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc mirek
do gosc mercedes mam pytanie,nie wiesz czy jesli mam nietypową sylwetke,to bedzie dla nich jakis problem?bo we wszystkich sklepach jak wchodze to kiwią głowami ze nie ma takich;-(zostaje dla mnie tylko dres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nie z Krakowa
W Krakowie jest świetny zakład krawiecki. Dane adresowe na stronie http://www.turbasa.pl/pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc mercedes
do gosc mirek mozesz w ciemno jechac do evity,sylwetka nie ma tu nic do rzeczy,naprawde jest to szycie na miare,płacisz za to wiec jest to takie solidne branie miar.spróbuj umów sie i zobaczysz ze warto,ze oni sie na tym znają,polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×