Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zuzania

święta, święta

Polecane posty

Gość zuzania

Witam! to mój pierwszy raz, kiedy radzę się w takim miejscu... Mam problem z moim chłopakiem. Jesteśmy ze sobą od ponad 3 lat, pół roku temu wyjechaliśmy wspólnie za granicę i oczywiście mieszkamy razem. Teraz przyjeżdżamy na 2 tygodnie do Polski, na Wielkanoc. Sprawa polega na tym, że moi rodzice obchodzą w tym roku 25. rocznicę ślubu i jedynym terminem, aby wszystkich zebrać jest niedziela wielkanocna. Planują prawie wesele, zaprosili całą rodzinę. Zaprosili róznież mojego chłopaka jako moją osobę towarzyszącą, jednak on nie chce iść ze mną, mówiąc, że jedzie, żeby spędzić czas z rodziną. Ja to rozumiem, ale będziemy w Polsce 2 tygodnie i bardzo chcę, żeby poszedł tam ze mną. Tylko ten jeden dzień, resztę może spędzić u siebie. Wiem, że będę się czuła nieswojo wiedząc, że mieszkamy razem i w ogóle, wszystkie kuzynki będą z osobami owarzyszącymi, a ja córka przyjdę sama na taką okazję. Warto dodać, że jego rodzice kompletnie mnie nie akceptują, a on nawet nie próbuje nic z tym robić, w rozmowach z nimi udaje jakby mnie w ogóle nie było... Każda próba rozmowy kończy się kłótnią. Nie wiem co mam mysleć, czy ustapić, czy próbować go namówić na wyjście. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×