Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Leathe

Studia graficzne

Polecane posty

Gość Leathe

Witam. Szukam informacji na temat jaki kierunek wybrać gdy skłaniam się bardziej ku grafice komputerowej. Wolałabym, żeby nie była to informatyka->grafika, a bardziej coś w stylu reklamowej branży. Design,projektowanie (ulotek/okładek i tak dalej). Jeśli to możliwe, chciałabym również wiedzieć jakie przedmioty są obowiązkowe na tego typu kierunkach. Pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko_na_niebie
Moim zdaniem grafika np. w Poznaniu, ze specjalnością projektowanie graficzne. Najlepiej poszukaj jakie specjalności są na poszczególnych kierunkach. Widziałam też coś o reklamie na kierunku wzornictwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wielu znajomych architektów korzysta z BricsCAD’a i bardzo sobie go chwalą. Może tobie też się spodoba. W razie czego masz tu link: www.vectorsoft.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawlowar
Jako doświadczony grafik oferuję szeroki zakres usług dostosowanych do indywidualnych potrzeb Klientów. Zajmuję się tworzeniem oryginalnych projektów na potrzeby Internetu, druku, a także w ramach szeroko pojętych multimediów. Zapewniam pełen profesjonalizm, rzetelność oraz terminowość. Wszystkie moje prace to efekt kreatywności, zdobytego przeze mnie doświadczenia, a także pełnego zaangażowania. -------PORTFOLIO------- Zachęcam do zapoznania się z moimi dotychczasowymi realizacjami: www.creativefolio.me.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałabym zacząć przygodę z grafiką i stworzyć własną stronkę- portfolio. czy możecie polecić mi jakieś namiary na domeny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rancia45
Zobacz sobie te namiary- https://www.swiatdomen24.pl/ Sama szukałam czegoś pod biznes artystyczny, a u nich ceny wydały mi się najkorzystniejsze, zwłaszcza jeśli chodzi o ich przedłużanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli to ma być grafika, ale nie połączona z informatyką, to chyba najlepiej na kierunkach związanych z reklamą szukać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×