Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pytanie do experta El camillo

Polecane posty

Gość gość

Co ty cienki bolku mozesz nam zwolennikom MLM zrobic oprocz bluzgania na tym forum ??? Bo chyba na innych forach sie nie wypowiadasz bo zostalbys z miejsca zablokowany a twoje wypociny skasowane. Czekam na odpowiedz. Co ty pachołku mozesz zrobic. na wszelki wypadek gdybys nie chcial odpowiedziec to ja postaram sie odpowiedziec za ciebie teraz. NIC NIE MOZESZ ZROBIC. NAJWYZEJ POWYZYWAC NA FORUM ANONIMOWE OSOBY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co wy mi możecie zrobić, MLM-owskie pedałki? Co najwyżej możecie mnie zwyzywać, bo tylko to potraficie buraki pastewne ;) Wasze denne wypociny również zostały skasowane na innych forach, więc tu czujecie się bezkarni i możecie spamować do woli. Żal ściska wam d**y, że ktoś może mieć inne zdanie na temat tego waszego śmiesznego handelku obwoźnego ale pogódźcie się z tym, że nie wszyscy są takimi tępakami jak wy, żeby uwierzyć w tej bajki o mercedesach i pasywnych dochodach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha i jak pieknie durny el camillo odwraca kota ogonem. Nic ciekawszego nie potrafilesz wymyslec hahahah zalosny pachołek. Skad twoje przekonanie ze ktos tobie chce cos zrobic na tym forum. kazdy ma cie w gleboko w d***e. Nudne juz sie staja twoje komentarze. jedno i to samo w nich piszesz oblesny zboku. . Jesli chodzi o mercedesy i dochody pasywne to wszystkie diamentowe orchidee a nawet amaranty w Fm jezdza mercedesami i maja juz dochod pasywny. Ty nie musisz w to wierzyc. Nikomu na tym nie zalezy zebys uwierzyl tepaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
El camillo jest dziwny jakis. ja pisze ze on wyzywa bo wlasciwie on pierwszy zaczal ten cyrk, a on odpisuje ze to ja wyzywam. Ja mowie ze nic nam nie moze zrobic a ten tepak odpisuje ze my takze nic mu nie mozemy zrobic. hahahah jakie to zalosne. Ten debil nie ma nawet wlasnego zdania. hahahahahhahahahahahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
El camillo liczba postow 200 w tym 195 postow z samymi wyzwiskami. Opis "Poszukuje sensu zycia" . Smutna wiadomosc dla ciebie głąbie. Twoje zycie nie mialo, nie ma i nigdy nie bedzie miec sensu. Jestes nikim, wyklym wsiowym burakiem. Taki sie urodziles i nic nie poradzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I kolejne nic nie warte komentarze pseudo experta od MLM. Nawet nie czytam tych wypocin bo szkoda mojego czasu na takiego nieudacznika jakim jest el camillo. Bywaj pachołku. . Nic nie wiesz o MLM a masz sie tutaj za niewiadomo kogo. Jestes zalosny. I nigdy jeszcze nie spotkalem na tym forum takiego debila jak ty. Walcz dalej ze zwolennikami MLM. Smianie bedzie przynajmniej z ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×