Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Obniżka alimentów

Polecane posty

Gość gość
A dzie ten żłobek? W centrum Manchattanu? Bo n.p. w Wa-wie opłaty za złobek to ok 200 zł + sto parę za wyżywienie. I jeszcze można się starać o zwolnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prywatny żłobek,na państwowy się nie załapaliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A pytałeś może czy jak się dwa lata wcześniej nie zapiszesz to przyjmą dziecko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale kogo to? - to jej problem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i dlatego że to jej problem to 700zl alimentów ma zasądzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo sie gostek nie przyłożył procesowo i teraz musi to naprawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak prywaciarz leży na starcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki dofinansowaniu miejsc dla maluchów przybywa, niestety te dodatkowe, czytaj prywatne nie są tanie. W żłobkach państwowych pobyt dziecka kosztuje średnio ok. 2 zł za każdą godzinę. W Warszawie jest to 1,78 zł. Dodatkowo, za posiłki trzeba zapłacić 5,96 zł dziennie. Razem kosztuje to rodziców jakieś 500 zł miesięcznie. W Gdańsku 352 zł za pobyt do 10 godzin plus stawka żywieniowa 6 zł, w Krakowie 199 zł plus 150 zł za wyżywienie, w Białymstoku 200 zł plus stawka żywieniowa 4 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może jak zajmie się opieką nad dzieckiem to uzyska aż 700alimentów,kredyty chłopiec pospłaca,na prywaciźnie zarobi.Patrz same plusy nic tylk brać dziecko pod opiekę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki dofinansowaniu miejsc dla maluchów przybywa, niestety te dodatkowe, czytaj prywatne nie są tanie. W żłobkach państwowych pobyt dziecka kosztuje średnio ok. 2 zł za każdą godzinę. W Warszawie jest to 1,78 zł. Dodatkowo, za posiłki trzeba zapłacić 5,96 zł dziennie. Razem kosztuje to rodziców jakieś 500 zł miesięcznie. W Gdańsku 352 zł za pobyt do 10 godzin plus stawka żywieniowa 6 zł, w Krakowie 199 zł plus 150 zł za wyżywienie, w Białymstoku 200 zł plus stawka żywieniowa 4 zł. Poczytaj wypowiedzi rodziców co trzeba zrobić by dzieco znalazło miejsce w państwowym żłobku.Poza tym nie jest nigdzie napisane gdzie dziecko mieszka a żłobki nie wszędzie państwowe są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro tyle płaci za sam żłobek
to w życiu ci nei obniza chybe ze ręce albo nogi Ci urwało kobieta pracuje i wychowuje dziecko, ma ograniczone możliwości zarobku, jak dziecko chore to pewnie ona bierze zwolnienie, ty masz luz wiec poszukaj dodatkowego zajecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak będę chciał założyć rodzinę? Tonie mogę, bo mam dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz jezeli na prywaciźnie niemożesz ujechać to pora pracować u kogoś może lepiej wyjdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tak nawiasem myślisz tylko o tym byś ty mogł założyć rodzinę a ona ma obarczona dzieckiem i kosztami.Fajnie byś chciał mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo niewielkie szanse na obniżenie alimentów masz, właściwie zerowe. Proste, masz własną firmę, a więc i duże możliwości ukrycia swoich rzeczywistych dochodów. Sąd Ci nie uwierzy. Dziecko ma rok, a Ty od pół roku zasądzone alimenty, to znaczy, że przez pierwsze pół roku płaciłeś dobrowolnie, a potem coś przestałeś skoro matka dziecka wniosła sprawę o alimenty. Potem przez kilka miesięcy płaciłeś i znów zacząłeś się migać. Tak to właśnie wygląda. Ktoś dobrze napisał - lepiej znajdź jakieś dodatkowe źródło dochodów, jeśli faktycznie masz ciężko finansowo, a nie cuduj z obniżką alimentów. Na alimenty prawo zezwala zająć 60% dochodów, czy te 700 zł to więcej niż 60% Twoich rzeczywistych dochodów? Tak szczerze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I to sie właśnie nazywa; spaprać sobie życie na starcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracowałem u kogoś, firmę też prowadziłem, to wszystko jest skomplikowane. Ja nie chcę oszczędzać dziecku, kocham je przecież, tylko nie mogę obecnie płacić, ile trzeba, potem owszem, jak stanę na nogi. Nie każdy ojciec kombinuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro tyle płaci za sam żłobek
dziecko się samo nie utrzyma, nie płodzi się też kolejnego skoro nie potrafisz utrzymac jednego,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chłopie ty się z jednej strony pytasz o założenie rodziny a z drugiej nie masz kasy na to dziecko ktore masz.Cały czas piszesz o kredytach oswoim czynszu.Napisz coś o kosztach dziecka i jego matki to chyba też ważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
typowy polski knur! dzieci narobić, uciec i kolejnej między nogi się pchać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ma sie gdzie pchać, bo świń ci u nas dostatek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam jedno dziecko, które kocham i dam mu dobry byt, ale nie w tej chwili, bo mam wziąc kolejny kredyt na alimenty? Kocham je, ale co ja mogę... U nas w dom bieda była, nikomu krzywda się nie działa, więc chyba moje dziecko wytrzyma troszkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ono wytrzyma, ale ty nie. Słyszałeś o takim gościu co sie nazywa komornik? On jest sporo droższy od gościa p.t. kredyt. Wyższy procent bierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do roboty dzieciorobie!!! nogi i ręce ci urwało???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werka 123
na miejscu twojej bylej juz dawnobym zglosila ciebie do komornika. Zamiast 700 placisz tylko 450.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×